Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Herkes için Spor Federasyonu iş birliğinde bu yıl ilk defa 81 ilde kültür sanattan müziğe, spordan yarışmalara kadar birçok etkinliğin yer alacağı “Gençlik Spor Festivalleri” düzenliyor. Afyonkarahisar’da da Zafer Meydanında düzenlenecek olan Gençlik Spor Festivalleri 19 Mayıs Pazar günü saat 14:30’da başlayacak.

Whatsapp Görsel 2024 05 15 Saat 12.28.05 2D00381C

FESTİVALDE NELER VAR?

•Gençlik Merkezi Faaliyetleri: Resim, el sanatları ve diğer ürünlerin sergilendiği stantlar, mini atölye çalışmaları ve çocuklara yönelik eğlenceli etkinlikler sizleri bekliyor.

•Spor Faaliyetleri: 3x3 basketbol gösterisi, bisiklet gösterisi, trambolin, bilek güreşi, dart ve benzeri birçok spor aktiviteleri sizleri bekliyor.

•Sahne Faaliyetleri: İl Müdürlüğü Müzik Ekibi'nin konserleri, yarışmalar ve daha birçok sürpriz sizleri bekliyor.

Gençlik Spor Festivali'ne Katılın, Eğlencenin Tadını Çıkarın!

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nı coşkuyla kutlamak ve unutulmaz bir gün geçirmek için 19 Mayıs Pazar günü Afyonkarahisar Zafer Meydanı'na bekleniyorsunuz!

Etkinlik hakkında daha fazla bilgi için:

•Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nü takip edebilirsiniz.

Hocalar'da Olimpiyat Ruhu Yeşerdi Hocalar'da Olimpiyat Ruhu Yeşerdi

Unutmayın: Gençlik Spor Festivali'ne katılım ücretsizdir!

Gençlik Spor Festivali ile Gençlik Coşkusu Tüm Türkiye'yi Sarsacak!

Bu yıl ilk defa 81 ilde düzenlenen Gençlik Spor Festivalleri, gençleri bir araya getirerek, onların enerjisini ve coşkusunu kutlamaya imkan veriyor. Afyonkarahisar'da da coşkuyla kutlanacak festivale tüm vatandaşlar davetlidir.

Kaynak: BÜLTEN