Gençlerden Memleket Partisine destek

Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’ye ve Memleket partisine destek vermek isteyen gençler Memleket Partisi milletvekili adayı Faik Eşme’yi ziyaret ettiler.

Seçim startının verilmesinin hemen ardından ilçe, belde ve köy ziyaretlerine devam eden Faik Eşme, özellikle gençlerden gelen yoğun ilgi ve destekten dolayı büyük mutluluk yaşadığını söyledi.

Memleket partisinin ve Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin seçim vaatlerini her kesime anlatan Eşme’ye gençlerden de ziyaretler gerçekleşiyor.

Dün Memleket Partisi Milletvekili adayı Faik Eşme’yi seçim ofisinde ziyaret eden gençler, gerek seçim çalışmalarında gerekse seçim günü sandık başında görev almak istediklerini söylediler.

Eşme; “Gençler ofisimize ziyarete gelip başarılar dilediler. Gönüllü olarak yapılacak işler konusunda yardımcı olmak istediklerini söylediler. Rozetlerini taktık. Bütün gençler arkanızdayız dediler. Buda bizi çok mutlu etti. Gerek gençlerimizin gerekse halkımızın bu güvenini boşa çıkarmayacağız. 14 Mayıs’ta yeni bir dönem başlayacak ve halkımız Memleket Partisinin hizmetleriyle tanışacak”dedi.