GENÇLER MOTOSİKLET ŞOVUYLA COŞACAK

Türkiye’nin en iyi motosiklet akrobasi şov pilotu Birkan Polat, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Afyonkarahisar Belediyesinin organizasyonuyla gençlerle bir araya gelecek.

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kutlama etkinliklerinin yapılacağı organizasyonda ünlü akrobasi şovmeni Birkan Polat, Veysel Eroğlu Spor Salonu'nda saat 12:00'da motosiklet şovu ile tüm hünerlerini sergileyecek. Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek'in Erenler'de saat 14:00'da gençlerle bir araya geleceği etkinlik de Birkan Polat yapacağı şovlarla katılımcılara unutulmaz anlar yaşatacak.

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek her fırsatta gençlerle bir araya geldiklerini belirterek, "Şehrimizin genç bireylerine çok önem veriyoruz. Sanattan spora yıl boyunca yaptığımız her bir organizasyonun merkezinde gençlerimiz yer alıyor. 19 Mayıs etkinlikleri kapsamında farklı ve adrenali bol bir etkinlik tertip ettik. Gençler gibi heyecanlı onlar gibi hareketli akrobasi sporcusu Birkan Polat ile bayram coşkusunu şehrimizde doyasıya yaşayacağız." diye konuştu.

Afyonkarahisar Valisi Kübra Gürkan Yiğitbaşı," 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramını şehrimizde coşkuyla kutlayacağız. Birçok etkinliği gençlerimizle birlikte yapacağız. Başta Avrupa Gençler Motokros Şampiyonası olmak üzere motosiklet şovlarıyla bilinen Birkan Polat şehrimizde yaşanacak heyecanımıza renk katacak." dedi.

Öte yandan hafta sonu yapılacak Avrupa Şampiyonası kapsamında Motor Sporları Merkezinde Birkan Polat`ın şovları devam edecek.