GENÇ’E, TÜM AFYONKARAHİSAR SAHİP ÇIKIYOR

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarihisar Milletvekili adayı Yücel Genç, Çobanlar İlçesi , Kocaöz Köyü, Kale Köyü,Belkaracaören,  Salar Beldesi, Halımoru Köyü ve Değirmen Ayvalı Beldesi’nde sevgi seliyle karşılandı.

14 Mayıs’ta yapılacak olan 28. Dönem Milletvekili seçimleri  için yoğun bir çalışma yapan MHP Adayı Yücel Genç, bugün MHP İl Yönetimi ve İlçe Yönetimi ile birlikte ilk olarak Çobanlar İlçesine gitti. Çobanlarda  MHP İlçe Başkanı  Mehmet Bostancı  ve Ülkü Ocakları Başkanı Eyüp Uysal tarafından karşılan Milletvekili Adayı Yücel Genç , Kocaöz, Kale İlçelerini gezdikten sonra Çobanlar ilçesinde esnaf ziyaretlerinde buldundu. Afyonkarahisar' da iddialı olduklarını dile getiren Genç, "Milli Mücadele'nin başarıya ulaştığı ve cumhuriyetin kurulduğu bu kutlu toprakların 100. yılda Cumhur İttifakı ile MHP'ye çok güçlü bir destek verildiğini görüyoruz. Karşımızda , Emperyalizme esir düşmüş siyasetçiler bir masaya oturmuş ve seçim kazanmayı umuyorlar. Ancak bu emellerine ulaşamayacaklar ve Cumhur  ittifakı ve partimiz bu seçimleri kazanacaktır. Sizlerde ellerinizi yüreklerinize koyun ve çok iyi düşünün, terör örgütleriyle bir araya gelenlerimi oy vereceksiniz, yoksa yüzyılın sayfalarını açan Cumhur ittifakına mı oy vereceksiniz.  Sizlerden oylarınızı bekliyorum’ dedi.

BAŞKAN ALTINTAŞ’I ZİYARET

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Yücel Genç, Çobanlar ziyaretleri sırasında Belediye Başkanı Ali Altıntaş’ı da ziyaret etti. Başkan Altıntaş ile seçim çalışmalarıyla ilgili fikir alışverişinde bulunan Yücel, ‘ Başkaımızın nazik daveti bizleri çok memnun etti. Kendisine teşekkür ederim’dedi.

Belediye Başkanı Ali Altıntaş ise,  MHP Milletvekili Adayı Yücel Genç’e bu yolda başarılar dilerken, ‘ Cumhur ittifakı olarak bu seçimleri kazanacağımızdan hiç şüphem yok. Sayın Genç’i de yeni denemde milletvekili olarak görmek bizleri memnun edecektir’ dedi.

Büyük bir sevgi ile karşılaşan Genç daha sonra  Belkaracaören,  Salar Beldesi, Halımoru Köyü ve Değirmen Ayvalı Beldesi’nde ziyaretlerde bulundu. Parti binasını ziyaret eden Genç, beraberinde il ve ilçe yönetimiyle birlikte esnaflarla ve vatandaşları ziyaret etti.

Gördüğü ilgiden dolayı memnun olan Genç, ‘ Gittiğimiz her yerde partimizie büyük ilgi gösteriliyor. Bu bizleri çok sevindiriyor. 14 Mayıs’ta oylarımızı yükselterek seçim galibiyetini yaşayacağız’ dedi.