GENÇ, “İTTİFAKLAR ÜLKE BİRLİĞİ İÇİN OLMALI”

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarihisar Milletvekili adayı Yücel Genç, 14 Mayıs’ta yapılacak olan 28. Dönem Milletvekili seçimlerini bir Kurtuluş Savaşı oduğunu belrterek , karşımızda emperyalist güçler ve terör örgütlerinin desteklediği bir zillet ittifakı var. Türk milleti 14 Mayıs'ta bunları sandığa gömecektir'dedi.

Seçim çalışmalarını yoğun bir şeklde sürdüren MHP Milletvekili Adayı Yücel Genç, dün akşam beraberinde İl Yönetimi, İlçe Yönetimi ile birlikte Kızıldağ, Değirmendere, Işıklar, Karaslan ve Nuribey Beldelerinde partilelerle ve seçmenrle buluştu. Çok sayıda aracın oluşturduğu konvoyla seçim gezilerii sürdüren Genç, gittiği heryerde Halkın büyük bir ilgisiyle karşılaşırken, kendisine gösterilen bu ilgiden dolayı memnuniyetini dile getirdi.

İttifakların  bir ülkenin menfaati için yapılması gerektğini belirten Genç, 'Ülke menfaatleri için yapılan ittifakların içinde milliyetçiler, arkasında da millet vardır 'dedi. Karşılarında oluşan 6'lı masanın ise ülke aleyhine yapılan ittifak olduğunu söyleyen Genç, 'Ülke aleyhine yapılan ittifakların içinde terör örgütleri, vatan hainleri, İngiltere, Amerika, Avrupa gibi emperyalist düşman güçler vardır. Hangi ittifakın ülkeye faydası hangi ittifakında ülkeye zararı olur? Bunu düşünmeden  oy kullanması bu memlekete en büyük ihanettir. 14 Mayıs Cumubraşkanı seçimi değildir. Memleketi düşmanlardan koruma seçimidir. İstiklal ve istikbal seçimidir.'dedi.

ŞEYTANIN SERMAYESİ YALANDIR

Şeytanın ve şeytanlaşmış insanların tek sermayesinin, yalan ve çarpıta lduğn dile getiren Genç,.Söyledikleri yalanlarla ve yaptıkları çarpıtmalarla kendilerini çok ve güçlü gösterirler. Üç günlük dünya imtihanında, şeytanlaşmış insanların nankörlük ve hainlik gemisine binen kardeşler, o gemi sizi hüsrana götürür. Allaha kul olmanın gereği vatana ve millete sahip çıkmaktır. Vatana ve millete düşmanlıkları açık olanlarla yola gidilmez. Bu seçimler vatana ve millete düşman olanlarla vatana ve millete sahip çıkanların seçimidir. Bizim safımız bellidir. Safımızda şüphe ve tereddüt yoktur.

HANGİ BAHAR GELECEK?

Bay Bay Kemal  diyor ki, bak yine baharlar gelecek. Kime ve nasıl gelecek? FETÖ ve PKK ya baharlar gelecek. Eskisi gibi FETÖ, ABD amcasıyla Türkiye’yi talan edecek, PKK ise Apo’yu , Demirtaş’ı serbest bırakacak, yine karakollar basacak, bebek, kadın öldürecek. Bizim zillet ittifakı da  bu baharın gökkuşağı olacak. Allahım, bunlara fırsat verme, bunların peşine takılanlara hidayet ver.