GELENEKSEL RAMAZAN ETKİNLİKLERİ SÜRÜYOR

          Belediyemiz tarafından Ramazan ayının dolu dolu geçmesi için hazırlanan etkinlikler, Zafer Meydanında çocuklar ve aileleri ile buluşmaya devam ediyor.

İftardan sonra Ramazan Çarşısı ve meydanda gerçekleştirilen etkinlikte özellikle çocuklar için çeşitli oyunlar, gösteriler ve mini konser yapılırken, etkinliğe katılan çocuklara ve ailelere sürpriz hediyeler dağıtılıyor. Şarkılar, oyunlar ve gösterilerle çocuklar çok eğlenirken, aileleri de eğlenceye ortak oldu. Hacivat- Karagöz, Aşuk ile Maşuk, 32 Farz Yarışmaları, gölge oyunları ve çeşitli gösterilerle alanı dolduran binlerce Afyonkarahisarlı özlediği Ramazan akşamlarına düzenlediğimiz etkinliklerle kavuştu.

SEMERKAND MUSİKİ GRUBU MEST ETTİ

Ramazan ayının manevi iklimini tüm Afyonkarahisarlılara yaşatabilmek amacıyla Zafer Meydanında Semerkand Musiki Grubu da nefis bir konser verdi. İftar ve teravih sonrasında vatandaşlar eski Ramazan günlerini yeniden yaşarken Musiki grubu seslendirdiği eserlerle dinleyenleri mest etti.

ÇEVRE MÜFETTİŞLERİ ZAFER MEYDANI'NDA SAHNELENDİ

Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek'in büyük önem verdiği, geleceğimizin teminatı çocuklarımız için; Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüze bağlı Belediyemiz Şehir Tiyatrosu tarafından düzenlenen 'Çevre Müfettişleri' oyunu izleyici ile buluştu.

HER ŞEY ÇOCUKLARIMIZ İÇİN

Afyonkarahisar Belediyesi Şehir Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmeni Hasan H. Elmas tarafından yazılıp yönetilen Çevre Müfettişleri Müzikal çocuk tiyatrosu Zafer Meydanında sahnelendi. Çocuklarda çevre bilincinin artırılması önceliği ile kaleme alınmış olan oyun, anne-babaların da dikkat ve takdirini topladı. 'Çevre Müfettişleri' çocuk tiyatrosu; çevre bilinci, elektrik-su tasarrufu, yeşilin ve doğanın korunması noktasında bilgilendirdi. Çevre Müfettişleri isimli tiyatro oyunu izleyicisinden tam not aldı.