Afyonkarahisar Belediyesi, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nün destekleri ve TBF Basketbol İl Temsilciliği tarafından düzenlenen "Geleneksel 3x3 Zafer Turnuvası" büyük erkeklerde 16 takım, genç erkekler 8 takım, yıldız erkekler 8 takım, küçük erkekler 8 takım ve küçük kızlarda 8 takımın katılımıyla yapıldı.

Kıyasıya rekabetin yaşandığı müsabakalar neticesinde küçükler kategorisinde kızlarda Bahçeşehir birinci, Gazi Basketbol ikinci ve Kasırga üçüncü olurken erkeklerde Kaymak takımı birinci, Kalamarlar ikinci ve Yürüyen Uçak üçüncü oldu. Yıldız Erkeklerde Ali Cenaplar turnuvayı birinci olarak tamamlarken, 08 Victory ikinci ve 08 gençlik üçüncü sırada tamamladı. Genç erkekler kategorisinde Roket Camaati birinci, Spinosavrus ikinci ve Flowerboys üçüncü sırada yer alırken büyük erkeklerde Hasketbol birinci, Takeover ikinci ve ortaya karışık takımı üçüncü sırada yer aldı.

ÖDÜL TÖRENİ DÜZENLENDİ

Yapılan müsabakalar sonucunda dereceye giren takımlara kupa ve ödülleri Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, Spor Hizmetleri Müdürü Yılmaz Erşen, Afyonkarahisar Belediyesi Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Sami Çetinaktı tarafından takdim edildi.

GENÇLERİMİZİN İLGİSİ BİZLERİ ÇOK MEMNUN ETTİ

AK Parti’den suç duyurusu! AK Parti’den suç duyurusu!

Editör: Afyon ZAFERİM