Gelecek Partisi Lideri Ahmet Davutoğlu Afyonkarahisar’a geliyor

Millet İttifakı liderleri İzmir’de buluşuyor, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu Afyonkarahisar’da miting öncesi ziyaretlerde bulunacak. Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Millet İttifakının 13. Cumhurbaşkanı Adayı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve diğer Millet İttifakı liderleri, önemli bir hafta sonu geçiriyorlar. Ahmet Davutoğlu, bugün Afyonkarahisar’a geliyor ve Pazar günü yapılacak olan İzmir mitingine katılmak için Gelecek Partisi İl Başkanı Niyazi Ertaş ve parti teşkilatı tarafından Afyon’dan uğurlanacak.

Davutoğlu’nun Afyonkarahisar’daki programı Güzbey ailesine taziye ziyaretiyle başlayacak. Davutoğlu ve eşi Sare Davutoğlu, Pazar sabahı Ng Afyon Otel’de saat 10:30’da Afyonkarahisar’daki basın mensupları ile bir araya gelecekler.

Davutoğlu, basın mensuplarıyla çay içip sohbet ettikten sonra Pazar günü saat 17.00’de İzmir Gündoğdu Meydanı’nda gerçekleştirilecek olan mitinge katılmak üzere yola çıkacak. Mitinge, Millet İttifakı liderleri; İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun yanı sıra İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş da katılacaklar.