Gelecek Partisi Gençlik Kolları Başkanı Ve Yönetimi İstifa Edip Ak Parti Saflarına Katıldı

 

Gelecek Partisi Afyonkarahisar Gençlik Kolları İl Başkanı Ali Özçelik partisinden istifa ederek AK Parti'ye geçti. Özçelik beraberinde 6 kişilik yönetim kurulu üyelerini de AK Parti saflarına dahil etti.

AK Parti'ye katılımlar gün geçtikçe artıyor. Gelecek Partisi Afyonkarahisar İl Gençlik Kolları Başkanı Ali Özçelik partisinden istifa ederek AK Parti'ye geçti. Özçelik'e rozetini AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay taktı. Özçelik beraberinde Mahmut Eroğul, Muhammed Batmaz, Erkan Eroğul, Mehmet Can, Semih Yıldırım ve Murat Altıntaş'ı da AK Parti saflarına dahil etti.

“Katılımlar devam edecek”

Burada bir açıklama yapan AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, AK Parti'ye teveccühün gün geçtikçe arttığını söyledi. Uluçay, ”Bugün AK Parti ailemize Afyonkarahisar'ın çok değerli başkanı ve AK Partimizde hizmet etmiş Ali Özçelik başkanımız ve birbirinden değerli

teşkilat mensubu kardeşlerimiz geldiler. Yani yuvaya geri döndüler. Ben Gelecek Partisi'nde daha önce görev yapmış olan tüm teşkilat mensuplarımıza, partimize geldiklerinden dolayı Sayın Cumhurbaşkanımız 28 Mayıs'ta Türkiye yüz yıl vizyonunu yalnız bırakmadıklarından dolayı hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Ve AK Parti ailemize inşallah katılımlar devam edecek. Ve Türkiye'nin Yüzyılı vizyonu, Afyonkarahisar'da çok büyük bir destekle inşallah tüm dünyaya yayılacaktır.

Artık küskünlükleri, kırgınlıkları, dargınlıkları bir kenara bırakmanın vakti geldi. Hep beraber ailecek buradayız” dedi.

“Yuvamıza döndük, elimizden geleni yapacağız”

Gelecek Partisi Gençlik Kolları başkanlığından istifa ederek AK Parti'ye katılan Ali Özçelik de yaptığı açıklamada Türkiye yüzyılına AK Parti ile yürümek istediği mesajını verdi. Özçelik, “Artık yuvamıza geri döndük, teşkilatlarımıza geri döndük. Hep beraber ailecek buradayız. İnşallah Türkiye asırlık için biz de geleni fazlasıyla yapacağız” dedi.

https://we.tl/t-zTXbz46sdV