Afyon Belediyesinin ücretsiz otopark hizmeti vatandaşı etkiledi! Afyon Belediyesinin ücretsiz otopark hizmeti vatandaşı etkiledi!

Kocatepe Spor Kompleksi Tınaztepe Spor Salonu’nda, ilk olarak Özer Konveyör ile Sayın A.Ş. arasında 3.’lük-4.’lük müsabakası yapıldı. Maçı kazanan Sayın A.Ş., turnuvanın üçüncüsü oldu. Final müsabakası ise Afyonkarahisar Ziraat Bankası ile Afyonkarahisar Barosu arasında yapıldı. Final maçını kazanan Afyonkarahisar Barosu, şampiyonluğu elde etti.

17. ATSO Spor Oyunları’nın voleybol branşının 3’üncüsü Sayın A.Ş.’ye kupa ve madalyaları ATSO Spor Oyunları Komisyonu Üyeleri olan ATSO Yönetim Kurulu Üyeleri Fatih Mühsürler ve Kerem Güzel tarafından takdim edildi. İkinci olan Afyonkarahisar Ziraat Bankası’na kupa ve madalyaları, Afyonkarahisar Baro Başkanı Av. Turgay Şahin tarafından verildi. Voleybol branşının şampiyonu Afyonkarahisar Barosu’na ise kupa ve madalyaları ATSO Spor Oyunları Komisyonu Başkanı olan ATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hayrettin Güzbey tarafından takdim edildi. Kupa ve madalya töreni, toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Editör: Afyon ZAFERİM