Fedakar seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili A. Adayı Mali Müşavir Rasime Fedakar seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Ak Parti Afyonkarahisar Milletvekili A. Adayı Mali Müşavir Rasime Fedakar, Mecidiye'de kurulan Cuma pazarını ziyaret ederek hem pazarcı esnafımıza bereketli kazançlar diledi, hem de alışverişe çıkan mahalle sakinleri ile kucaklaştı, sohpet etti. Ardından Mecidiye esnafını dolaşarak hatırlarını sordu.

Fedakar, "Seçim kararının alınmasından çok öncesinden beri ziyaretlerini sürdürdüğünü ve bu ziyaretler sebebi ile hemşehrilerimizden olumlu dönüşlerini alıyoruz dedi. Cumhurbaşkanımızdan tüm bahislerimiz takdirle ve muhabbetle karşılanıyor, Ak Partimizin ülkemize kazanımlarını konuşuyoruz, dedi. Ülkemiz ve insanımız üzerinde oynanan oyunları yine sandıkta hep birlikte bozulacağını vatandaşımızdan duymanın memnuniyeti ile azimle çalışıyoruz, diye belirtti. Mecidiye Mahalle esnaf ziyaretin ardından, Kökleri dürüstlüğe, alın terine dayanan, kardeşliği yücelten,haksız rekabete karşı olan Ahilik geleneğinden beslenen esnafımızla Rabbim birliğimizi, dirliğimizi ve beraberliğimizi daim eylesin." cümlelerine yer verdi.