Fedakar, hafta sonu 16 ilçeyi ziyaret etti

Afyonkarahisar’ın renkli simalarından, AK Parti’nin uzun yıllardır emektarlarından olan AK Parti Milletvekili aday adayı Mali Müşavir Rasime Fedakar, hafta sonu 16 ilçeyi ziyaret ederek adeta rekor kırdı.

AK Parti’nin çalışkan isimlerinden 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem milletvekili seçimleri aday adaylığını açıklayan Rasime Fedakar adeta Afyonkarahisar’ı karış karış dolaşıyor. Hafta sonu 16 ilçeyi ziyaret eden Fedakar, AK Parti teşkilatları başta olmak üzere esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek istek ve taleplerini dinledi.

HER EVİN ABLASI, KARDEŞİ OLMAYA ADAYIM

Gittiği her yerde halkın büyük sevgisiyle karşılanan Fedakar AK Partinin 20 yıldır ülkemize ve Afyonkarahisar’a yaptığı yatırımları anlatarak partisine destek istedi.

Her evin evladı, kardeşi, ablası olmaya aday olduğunu ifade eden Fedakar, Türkiye yüzyılını inşa edecek kadroların AK Parti kadroları olacağını ifade ederek, “Şahsım her evin evladı, kardeşi, ablası olmaya aday. İnsanların içinde bir insan olarak ülkeme ve Afyonkarahisar’ımıza hizmet aşkıyla yanıp tutuşuyorum. Afyonkarahisarlıların sevgi ve samimiyetine mazhar olmak için dün neysem yarın da öyle kalacağım” dedi.

Hafta sonu Çay, Çobanlar, Bolvadin, Sultandağı, Dazkırı, Evciler, Başmakçı, Dinar, Kızılören, Sandıklı, Emirdağ, Sinanpaşa, İscehisar, İhsaniye, Şuhut, Bayat ilçelerini ziyaret eden Rasime Fedakar vatandaşların ve esnafın hem kendisine hem de AK Partiye gösterilen ilgiden büyük mutluluk duyduğunu ifade etti.