Afyon Belediyesinin ücretsiz otopark hizmeti vatandaşı etkiledi! Afyon Belediyesinin ücretsiz otopark hizmeti vatandaşı etkiledi!

Saruhan Şanlı ve Elmas Başoğlu’nun ardından Eylül Kızıl’da dünya şampiyonasına bilet aldı. Bu sonuçlar ile Afyonkarahisar’dan Şanlı Spor Kulübü sporcusu Saruhan Şanlı, Emirağ Güçlü Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu Elmas Başoğlu ve Diamond Fight Club sporcusu Eylül Kızıl olmak üzere 3 sporcu Muaythai Dünya Şampiyonasına katılacak.

Antrenörlüğünü Musa Uysal’ın yaptığı Diamond Fight Club’da çalışmalarına devam eden Eylül Kızıl bu yıl ilk kez katıldığı Türkiye Şampiyonasında üçüncülük elde ederek milli takım seçmelerine katılmaya hak kazanmıştı. Seçmelerde de tüm rakiplerini mağlup eden Eylül milli takıma girmeyi başardı. Eylül’ün çalışmalarından memnun olduğunu söyleyen Antrenör Musa Uysal, “Sezon boyunca antrenmanlara aralıksız devam ettik. Bu çalışmaların karşılığında da milli takıma girmeyi başardık. Çalışmalara devam ettiği sürece daha iyi başarılar kazanacağına inanıyorum” dedi.

İl Müdürü Kasapoğlu Muaythai milli takımına seçilen Afyonkarahisarlı sporcularla bir araya gelerek Antalya’da yapılacak olan Dünya Şampiyonasında başarılar diledi.

Editör: Afyon ZAFERİM