Esnaf Odalarından Genç’e destek

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Yücel Genç’e Dinar ilçesinde Esnaf Odasından büyük destek geldi. Oda temsilcileri Genç’e  desteklerini açıklarken, Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Veysel Topçu, ‘ Yücel Genç kardeşimizi Milletvekili olarak görmek bizleri mutlu edecektir’ dedi. Genç ise gördüğü ilgiden dolayı tüm oda temsilcilerine teşekkür etti.

Seçim gezilerini dün Dinar ve beldelerinde sürdüren MHP Milletvekili adayı Yücel Genç,MHP Afyonkarahisar Teşikilatlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Osman Gürışık,İl Başkan Yardımcısı Coşkun Karaca, MHP Dinar İlçe Başkanı Mustafa Karahan ve yönetimi birlikte Dinar Pancar Kooperatifi Başkanı ve Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Veysel Topçu; ,Dinar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı ve Afyon esnaf odaları Birlik Baskan Vekili Sabri Can Bekle; Dinar Ziraat Odası Başkanı Cengiz Güçlü; Dinar Pazarcılar Odası Başkanı Mustafa Gökçe, Afyon Giyimciler Odası Başkanı Hüseyin Karnıbüyük, Dinar  B.B.P ilçe Başkanı Nuri Çetin, A.K.P Dinar ilce Baskan Vekili Hamit Gürsu, Tatarlı Esnaf Odaları Baskani Mustafa Demirtas, Dinar Şoforler Odasi Baskani Yasar Gulbeyaz, Dinar Muhtarlar Dernek Başkanı Mehmet Gürpınar, Tatarlı M.H.P Belde Baskan Vekili Ahmet Vural ile bir araya geldi.

Dnar’da çok sayıda Oda Başkanının kendisine destek vermesinden mutlu olduğunu söyleyen Yücel Genç, ‘ Tüm Oda Başkanlarımıza Teşekkür ediyorum. Bende ticaretle uğraşan bir insanım ve oda başkanlarımızın sorunlarını çok iyi biliyorum. 14 Mayıs seçimlerinden sonra oda başkanlarımızla birlikte Afyonkarahisar ’ın daha ileriye gitmesi için hep birlikte çalışacağız’ dedi.