Eşme, 3A ve 3B sistemlerini anlatıyor

Memleket Partisi Milletvekili adayı Faik Eşme, “14 Mayıs’a kadar uyumayacağım” diye başladığı seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Esnaf ve vatandaş ziyaretlerini sürdüren Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce ve Memleket Partisi için destek isteyen Eşme, 3A sistemi olan Akil, Ahlak ve Adalet sistemi ile Başaracağız, Büyüyeceğiz ve Bölüşeceğiz 3B sistemlerini anlatılar.

Gittiği her bölgede kendisine ve partisine büyük destek toplayan Eşme, özellikle gençlerin Cumhurbaşkanı adayları Muharrem İnce’ye destek ve ilgilerinin çığ gibi büyüdüğünü söyledi.

Çarşı Pazar demeden ince’den ince’ye çalıştıklarını söyleyen Eşme, ziyaretleri sonrasında yaptığı açıklamada ;”Halkımız Memleket Partisine ve Muharrem İnce’ye gerçekten güveniyor. Şu anda umutlar bize bağlanmış durumda.  Çalınmadık kapı girilmedik gönül bırakmıyoruz. Tüm esnaflarımız Muharrem İnce’ye desteklerini bildiriyorlar. Sorunlarını ve taleplerini alıyoruz” dedi.

ÇIKRIK  VE BEYYAZI’DAN TAM DESTEK

Gittiği bir çok bölgede partisine ve kendisine gösterilen ilgiden dolayı memnuniyet duyan Eşme, partililer ile birlikte Çıkrık ve Beyyazı beldelerinde ziyaretlerde bulundu. Burada vatandaşlar ile görüşüp hem kendilerinin hem de Muharrem İnce’nin seçim vaatlerini anlatan Faik Eşme, 14 Mayıs’ta ülkemizin yeni bir döneme gireceğini söyledi.

PARTİSİNE ÜYE YAPTI

Ziyaret ettiği bölgelerde partisinin sevim vaatlerini anlatan Eşme, kendilerine güvenip destek veren vatandaşları da partisine üye yapıp rozetlerini de bizzat taktı.