ERTÜRK SAHANIN TOZUNU ATTIRIYOR

 

AK Parti Afyonkarahisar milletvekili adayı Ferda Ertürk sahaların tozunu attırıyor. Ertürk merkez ilçede yaptığı çalışmalarda vatandaşlara hükümetin yatırımlarını ve projelerini anlattı.

AK Parti Afyonkarahisar milletvekili adayı Ferda Ertürk yoğun bir tempo ile seçim çalışmalarını sürdürüyor. Bugün Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesi'nde pazar yerini ziyaret eden Ertürk daha sonra Fatih Mahallesi'nde ‘deminde çay’ sohbetlerine katıldı. Ertürk'ün bir sonraki durağıysa Ali İhsan Paşa mahallesi oldu.

Ertürk yatırımları anlattı

Ziyaretleri sırasında bir açıklama yapan Ertürk “AK Parti hükümetleri ile birlikte özgür bireyler ve güçlü toplumlar oluştu. Güven veren ve erişilebilir adalet vizyonuyla, adalet hizmetlerinin makul sürede ve etkin bir şekilde yürütülmesi için son 20 yılda görülmemiş reformlar yapıldı. Yeni uygulamalar hayata geçirildi. AK Parti'nin iktidarı gelmesi ile birlikte Merkez Adalet binası, Emirdağ Adalet binası, Sandıklı Adalet binası, İscehisar Adalet binası, Şuhut Adalet binası, Bolvadin Adalet binası, Merkez ceza infaz kurumu, Dinar T tipi ceza infaz ve kurumu, Bolvadin t tipi ceza infaz ve kurumu tamamlandı. Yıllarca süren yargı işlemleri süresi kısaltıldı. Vatandaşımız için önemli kolaylıklar sağlandı” dedi.