Ertürk, Kılıçdaroğlu’nu Yerden Yere Vurdu

 

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili adayı Ferda Ertürk merkez ilçe bugün pazarcı esnafı ile Anbar yolundaki esnafları ziyaret etti. Ertürk ziyaretleri sırasında yaptığı açıklamada “Bir yanda dünyanın yatırımını yapan lider diğer yanda tefeci parası vaat eden Kılıçdaroğlu var” dedi.

Afyonkarahisar merkez ilçede ziyaretlerini sürdüren AK Parti Afyonkarahisar milletvekili adayı Ferda Ertürk yoğun seçim çalışmasına ara vermeden devam ediyor.

“Gece televizyonu açtım karşımda Erdoğan vardı”

Ertürk konuşmasında “Dün cumhurbaşkanımız buradaydı açılış yaptı halka hitap etti. Buradan da Eskişehir’e geçti. Orada da açılışlar yaparak halka seslendi. Gece saat 00:56 da televizyon izlerken canlı yayında karşıma çıktı. Biz sadece Afyon kısmına eşlik ettik ama ayakta duracak halimiz kalmamışken gece evimize gidip televizyonu açtığımızda karşımızda 69 yaşındaki liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın projelerini canlı yayında anlattığına şahit oluyoruz” diye konuştu. 

“Bir yanda dünyanın yatırımını yapan lider diğer yanda tefeci parası vaat eden Kılıçdaroğlu”

Ertürk, “Oturup cumhurbaşkanımızı dinledim. Akkuyu nükleer santrali yapılırken 2. Nükleer santral hazırlıklarının sürdüğünü anlatıyordu. Anadolu gemisi biter bitmez iki katı büyüklüğünde bir geminin yapımına başlandığını anlatıyor. İstanbul finans merkezi Londra’ya rakip olarak hizmete girdi. Saymakla bitmeyen bir yatırım furyası var. Karşı tarafta da maalesef Londra’dan 300 milyar dolar getireceğini vaat eden bir muhalefet var” dedi.