Emirdağ'da Üst Yapı Çalışmaları Devam Ediyor

Heyelana bağlı yayla yolu çöktü Heyelana bağlı yayla yolu çöktü

Emirdağ Belediyesi, ilçe genelinde sorunsuz bir üstyapı amacıyla gerçekleştirdiği üstyapı çalışmaları kapsamında, yol ve kaldırımlar iyileştirmeye devam ediyor.

Şehrin çehresini değiştirmek adına çalışmalarını sürdüren Emirdağ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri eş zamanlı olarak birçok noktada çalışmalar gerçekleştiriyor. Bu kapsamda çalışmalar gerçekleştiren ekipler; Adaçal Mahellesinde yol kazım çalışmaları, yine Adaçal Mahallesi İller Bankası Park bölgesinde kilit parke döşeme, Aziziye Mahallesi Adliye bölgesinde kaldırım sökme ve yol tesviyesi, Eski Kacerli Mahallesi 9025 Sokak'ta kilit parke döşeme çalışmalarını titizlikle sürdürüyor.

Üstyapı çalışmaları ile ilgili açıklamalarda bulunan Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu; “İlçemizin hemen hemen her bölgesinde çalışmalarımız var. Üstyapı çalışmalarıyla yollarımızı yenilerek Emirdağ'ımıza yakışır hizmetlerle hemşehrilerimizi buluşturmayı sürdürüyoruz. Bizim işimiz de sevgimiz de bu kente."ifadelerini kullandı.

Mahalle sakinleri, devam eden üstyapı çalışmalarından dolayı Emirdağ Belediyesi’ne memnuniyetlerini iletiyor. Belediye yetkilileri belirlenen program çerçevesinde, üstyapı çalışmalarının süreceğini belirtti.