Emirdağ’da Mahalle Toplantıları Emirbaba Mahallesi’yle Devam Ediyor

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu’nun ilçeye yapılan hizmetleri anlatarak mahalle sakinlerinin talep ve önerilerini dinlemek için gerçekleştirdiği Mahalle Buluşmaları Emirbaba Mahallesi’yle devam ediyor.

Emirbaba Mahalle Muhtarı Recep Topkaya ve mahalle sakinlerinin yer aldığı toplantıda, Emirbaba Mahallesinde yürütülen ve devam eden çalışmalarla ilgili fikir alışverişinde bulunuldu. Vatandaşların taleplerini dinleyen Belediye Başkanı Serkan Koyuncu ilgili birim müdürlerine gelen talepleri çözüme kavuşturulması için talimatlar verdi.

Vatandaşlardan gelen her türlü görüş, öneri ve eleştirinin kendileri için kıymetli olduğunu belirten Belediye Başkanı Serkan Koyuncu; “Daha güzel ve çağdaş bir kent inşa edebilmek, geleceğe dair yatırımlar yaparak kentimizin marka değerini yükseltmek en büyük arzumuz. Bu kapsamda siz değerli vatandaşlarımızın destekleri de bizler için kıymetli. İstişare toplantımızda bizleri yalnız bırakmayarak gösterdiğiniz ilgi ve bizlerle paylaştığınız öneri, talep ve şikâyetleriniz için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu kent için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullanarak kısa süre içerinde Emirbaba Mahallesinde doğal gaz çalışmalarının başlayacağını ve mahallenin tamamına doğal gaz geleceğinin müjdesini verdi.