Emirdağ’da Enis Arabacı coşkusu

Seçim çalışmalarını gurbetçi memleketi Emirdağ’da sürdüren İYİ Parti Milletvekili adayı Mustafa Enis Arabacı’ya coşkulu bir ilgi vardı. Arabacı, “Değişim sizinle başlayacak. 14 Mayıs’ta vereceğiniz her oy ülkede değişimin ilk adımı olacak” dedi.

İYİ Parti Milletvekili adayı Mustafa Enis Arabacı seçim çalışmaları için gittiği Emirdağ’da ilk durağı İYİ Parti Emirdağ Seçim Koordinasyon Merkezi açılışı oldu. Açılışa İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, ilçe başkanları ve Milletvekili adayları Hakan Şeref Olgun, Mustafa Enis Arabacı, Okşan Efe Ulusoy, Sebahat Demircigediği ve İbrahim Acar ile çok sayıda partili katıldı. Vekil adayları ve il başkanının yaptığı konuşmalardan sonra milletvekili adayları Emirdağ esnaf ve pazar ziyareti yaptılar.

Oylar hocaya

Mustafa Enis Arabacı Emirdağ esnaflarını bir bir dolaşarak sıkmadık el bırakmadı. Arabacı’yı tanıyan Emirdağlılar yakın ilgi gösterdi. “Aday olduğunuzu duyduktan sonra çok memnun olduk. İlk defa içimize sinen ve gönül rahatlığı ile oy vereceğimiz birisi çıktı. Yolunuz açık olsun Emirdağ’dan yana gönlünüz rahat olsun oyumuzda kalbimizde sizinle. Oylar Hocaya” dediler. Emirdağ esnafının coşkulu ilgisinden memnun kalan Arabacı, “Bana çok büyük bir moral verdiniz, Emirdağ’ın cesur ve mert insanlarının desteği benim için çok önemliydi” dedi.

Yatırımcı çekeceğiz

Esnaf ziyaretinden sonra Emirdağ pazarını ziyaret eden Mustafa Enis Arabacı pazarcı esnafı ve alışverişe gelen vatandaşlarla da yakından ilgilendi. Gittiği her yerde, “Sizi tanıyoruz ve size güveniyoruz. Bu güne kadar başka partiye oy verdik ama sizin için bu seçimde İYİ Parti’ye oy vereceğiz” diyenlerle karşılaşan Arabacı, “Sizlere layık olmak ve mecliste sesiniz olmak için aday oldum. Benim tek derdim ülkemde yanlış yapılan şeylere bir dur demek ve değişimin bir parçası olmak. Bir yatırımcı olarak Afyonkarahisar’a yeni yatırım olanakları oluşturmak ve yatırımcıları çekebilmek için milletvekili adayı oldum” diye konuştu.