Emirdağ’da fidanlar toprakla buluştu

Cumhurbaşkanlığı himayesinde Tarım ve Orman Bakanlığı ile Orman Genel Müdürlüğü

EMİRDAĞ 12.11.2020, 13:42
Emirdağ’da fidanlar toprakla buluştu

Emirdağ’da fidanlar toprakla buluştu

Cumhurbaşkanlığı himayesinde Tarım ve Orman Bakanlığı ile Orman Genel Müdürlüğü koordinasyonunda başlatılan Geleceğe Nefes kampanyası kapsamında saat: 11.11’de Emirdağ İlçesinde rekor kırılarak 14.000 adet fidan topraklarla buluştu.

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu ve Emirdağ Kaymakamı Osman Bilici’nin katılımları ile Tarım ve Orman Bakanlığınca düzenlenen "Milli Ağaçlandırma Günü" kampanyası dahilinde Emirdağ Adaçal ağaçlandırma sahasında 14.000 fidan dikimi gerçekleştirildi. Kampanya kapsamında Emirdağ ilçesinde düzenlenen programa Emirdağ protokol üyelerinin yanı sıra öğrenciler ve vatandaşlar katıldı. Emirdağ genelinde bu yıl toplan 55 bin fidan toprakla buluşmuş olacak

“Teşekkürler Emirdağ Teşekkürler Emirdağlı Hemşehrilerim”

"Milli Ağaçlandırma Günü" kampanyası dahilinde etkinliğe katılan herkese teşekkür eden Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, “Bu yıl 55.000 adet fidan toprakla buluşmuş oluyor. Teşekkürler Emirdağ, teşekkürler Emirdağlı hemşehrilerim” dedi. Başkan Koyuncu, “Emirdağ en özel günlerinden birini yaşıyor. Tüm Türkiye'de aynı anda Emirdağ'da da ağaçlarımız topraklarla buluştu. Belediyemizin tüm imkânlarını seferber ettiğimiz bu özel günde emek veren herkese teşekkür ederim” dedi.

Yorumlar (0)
hafif yağmur
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 25 Ocak 2021
İmsak 06:37
Güneş 08:02
Öğle 13:15
İkindi 15:54
Akşam 18:18
Yatsı 19:38