Emirdağ’da devam eden projeleri incelediler

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu ve Emirdağ Kaymakamı Osman Bilici

EMİRDAĞ 30.10.2020, 15:52
Emirdağ’da devam eden projeleri incelediler

Emirdağ’da devam eden projeleri incelediler

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu ve Emirdağ Kaymakamı Osman Bilici devam eden projeleri yerlerinde inceleyerek bilgi alışverişinde bulundular.

Emirdağ Belediyesi tarafından yapımı devam eden Taş Restoran, Gökkız Kadınlar Hamamı ve Kadın Kültür Evi projelerini yerinde inceleyen Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu ve Emirdağ Kaymakamı Osman Bilici çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldılar. İkili ilk olarak restore işlemi devam eden Taş restorantı yerinde incelediler. Taş Restoran 700 metrekare içerisinde ailelerin birlikte gelerek vakit geçirecekleri, çocuk oyun alanları, otopark, bahçe ve canlı müzik etkinliklerinin yanı sıra önemli günlerde davetlerin yapılabileceği mekan haline getirilmesi sağlanmaktadır.

Projelere son rötuşlar yapılıyor

Başkan Koyuncu ve Kaymakam Bilici, diğer bir proje olan Gökkız Kadınlar Hamamı ve Kadın Kültür Evi’ni de ziyaret ederek yerinde incelemelerde bulundular. Gökkız Kadınlar Hamamı ilçe de yalnız kadınlara ait haftanın her günü gelebilecekleri hijyen ve güven açısından da kendilerini daha rahat hissetmeleri sağlanacaktır. Aynı proje içerisinde bulunan Kadın Kültür Evi’nde ise bayanların daha kaliteli zaman geçirmeleri sağlanacağı bina inşaatına devam edilmektedir.

Yorumlar (0)
17
kapalı
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 26 Temmuz 2021
İmsak 04:04
Güneş 05:46
Öğle 13:09
İkindi 17:02
Akşam 20:23
Yatsı 21:57