Emirdağ Belediyesi Öğrencilere “Peygamberimizin Hayatı” Kitabı Dağıttı

Emirdağ Belediye Başkanlığı tarafından; "Okuyalım, Okuduğumuzu Anlayalım, Anladığımızı

EMİRDAĞ 15.01.2022, 16:41 15.01.2022, 17:36
Emirdağ Belediyesi Öğrencilere “Peygamberimizin Hayatı” Kitabı Dağıttı

Emirdağ Belediyesi Öğrencilere “Peygamberimizin Hayatı” Kitabı Dağıttı

Emirdağ Belediye Başkanlığı tarafından; "Okuyalım, Okuduğumuzu Anlayalım, Anladığımızı Anlatalım" sloganıyla yola çıkılan okuduğunu anlama yarışması lise öğrencilerle devam edecek.

Okunacak olan 'Peygamberimizin Hayatı' kitabı Belediye Başkanı Serkan Koyuncu ve Belediye Başkan Yardımcısı Vecdi Yürük tarafından öğrencilerimize dağıtıldı.

Öğrencilerle bir araya gelen Başkan Serkan Koyuncu ve Başkan Yardımcısı Vecdi Yürük öğrencilerle sohbet ederek okumanın öneminden bahsettiler. Okunan her kitabın hayata açılan bir pencere olduğunu söyleyen Başkan; "Okumak sonsuz ve kültürel zenginlikler ile dolu bir dünyada uzun bir yolculuğa çıkmak gibidir. Biz de bu uzun yola siz değerli öğrencilerimizle birlikte çıkmak ve bu yolda bizi yalnız bırakmayan öğrencilerimizi ödüllendirmek istedik. Okuma yarışmasında sizlere vereceğimiz küçük ödüllerden öte, okumanın verdiği hazzın ve katacağı vizyonun en büyük ödül olduğunun farkındayız." ifadelerini kullandı.

Okullardaki öğretmenlerle de hasbihal eden Başkan Serkan Koyuncu nitelikli okumanın ve okutmanın önemine vurgu yaparak "Sizler öğrencilerimizin hayatına ışık olan eğitim neferlerisiniz onların geleceği sizlere emanet bizler de bu konuda elimizden geldiğince sizlere destek olmaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Öğretmenler Başkan Serkan Koyuncu'ya ve Başkan Yardımcısı Vecdi Yürük'e böyle güzel bir etkinlik düzenledikleri için teşekkür ettiler.

Yorumlar (0)
banner659
-7
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 19 Ocak 2022
İmsak 06:40
Güneş 08:06
Öğle 13:13
İkindi 15:48
Akşam 18:11
Yatsı 19:32