Başkan Koyuncu,”Yalan ve iftira üzerine siyaset yapıyorlar”

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, eski Belediye Başkanı Uğur Serdar Kargın’ın

EMİRDAĞ 14.06.2020, 21:40
Başkan Koyuncu,”Yalan ve iftira üzerine siyaset yapıyorlar”

Başkan Koyuncu,”Yalan ve iftira üzerine siyaset yapıyorlar”

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, eski Belediye Başkanı Uğur Serdar Kargın’ın sosyal medya aracılığıyla yaptığı paylaşımlara cevap vermek zorunda kaldı. Başkan Koyuncu, sürekli iftira ve yalan üzerine siyaset edenlerin paylaşımlarını çürüttü.

Eski Belediye Başkanı Uğur Serdar Kargın’ın sosyal medya aracılığı ile ‘Aşevi binası ve Emirdağ kalesi yıkılıyor’ gibi paylaşımlarına, Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu özür dileyerek cevap vermek zorunda kaldığını dile getirdi. Başkan Koyuncu, sürekli iftira ve yalan üzerine siyaset edenlerin paylaşımlarını çürüttü. Sosyal medya aracılığıyla açıklamalarda bulunan Başkan Koyuncu, “Birileri kendini gündemde tutabilmek amacıyla sürekli iftira ve yalan üzerine siyaset inşaa etmeye çalışıyor.Biliyorum ki cevap vermemiz bile hata, biliyorum ki bizim hizmete çalışmaya devam etmemiz gerek ve biliyorum ki enerjimizi Şehrimizi Kalkındırmaya ve Şahlandırmaya harcamamız gerek.Ancak Tüm hemşehrilerimden cevap verdiğimdendolayı özür dileyerek bir yalanı ve iftirayı daha çürütmek adına bu paylaşımı yapıyorum” dedi.

“Aşevi yıkılmıyor,binası tadilat yapılıyor”

Başkan Koyuncu, “Aşevi binasının çatısı alındığından dolayı çürümeye yüz tutmuş bina tekrar eski heybetli ve sağlam günlerine dönüyor. Binamızı çocuklarımıza ve ailelere sürekli uğrak yeri yapıyoruz. Resimlerini gördüğünüz bina hizmete açılacak hem de bu yıl açılacak. Günlerdir binanın içinde boya ve sıva ekibi çalışıyor, hiç yıkılacak binada boyacı ve sıvacı çalışır mi diye inşaatçılarımıza bir defa sorsalardı belki öğrenirlerdi...” diye konuştu.

Yorumlar (0)
-1
kapalı
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 15 Ocak 2021
İmsak 06:41
Güneş 08:08
Öğle 13:12
İkindi 15:45
Akşam 18:07
Yatsı 19:28