Başkan Koyuncu, “İhtiyaç sahibi vatandaşlarımızı mağdur etmiyoruz”

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu’nun özel girişimleri ile oluşturulan ’Sosyal Market

EMİRDAĞ 07.09.2020, 16:12
Başkan Koyuncu, “İhtiyaç sahibi vatandaşlarımızı mağdur etmiyoruz”

Başkan Koyuncu, “İhtiyaç sahibi vatandaşlarımızı mağdur etmiyoruz”

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu’nun özel girişimleri ile oluşturulan ’Sosyal Market ve Evde Bakım Hizmetleri’ ihtiyaç sahibi vatandaşlar için bu zorlu süreçte temel ihtiyaç taleplerini alarak, hazırlıyor ve evlerine kadar teslim ediyor.

Emirdağ Belediyesi, Sosyal Market ve Evde Bakım Hizmetlerinin ortak çalışması ile ihtiyaç sahibi vatandaşları bu pandemi dönemimde mağdur etmeyerek taleplerini alarak, hazırlıyor ve evlerine kadar teslim ediyor.

“İhtiyaç sahibi vatandaşlarımızı mağdur etmiyoruz”

Pandemi döneminde ihtiyaç sahibi vatandaşların mağdur olmaması için özverili bir şekilde çalıştıklarını söyleyen Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, “Sosyal Markette oluşturulan ürünlere temel ihtiyaçlar dışında bulaşık ve çamaşır deterjanından, diğer temizlik ürünlerine, diş fırçası ve macunundan kişisel bakım ürünlerine, bebek maması, bebek bezi, tekstil ürünleri olmak üzere birçok ürün gelen talepler üzerine eklenerek vatandaşların bu zorlu süreçte temel ihtiyaçları sağlanıyor. Sosyal Markette alınan bu talep ve ihtiyaçlar Evde Bakım Hizmetleri araçları ile ihtiyaç sahibi vatandaşların evlerine kadar bırakılıyor. Pandemi dolayısıyla Emirdağ Belediye Ekipleri #EvindeKal çağrısını yapıyor ve her daim vatandaşların hizmetinde çalışmalarına devam ediyor. Sosyal Market ve Evde Bakım Hizmetleri Adres: Belediye Rant Tesisleri Eski Belediye Hizmet Binası zemin kat, İletişim: WhatsApp 0535 334 00 03, Online Başvuru www.emirdag.bel.tr” dedi.

Yorumlar (0)
10
açık
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 11 Mayıs 2021
İmsak 04:06
Güneş 05:44
Öğle 12:59
İkindi 16:50
Akşam 20:05
Yatsı 21:36