Emirdağ OSB’ye Yatırım Talepleri Artıyor

Emirdağ'ın Cazibe Merkezi Haline Gelen Organize Sanayi Bölgesine Yatırım Talepleri Artıyor

Emirdağ'ın üretim ve istihdam merkezi olup aldığı yatırımlarla her geçen adından söz ettiren Emirdağ Organize Sanayi Bölgesi yatırım talebi almaya devam ediyor.

Emirdağ Organize Sanayi Bölgesine taş ve mermer atıklarından kağıt üretimi fabrikası kurmak isteyen yatırımcı Yasemin Bal ve proje ekibi Emirdağ'ı ziyaret etti. İlk olarak Kaymakamlık makamını ziyaret eden yatırımcı Yasemin Bal ve ekibi Afyonkarahisar Vali Yardımcısının da katıldığı toplantıda yapmak istediği yatırıma ilişkin Vali Yardımcısı Nurullah Kaya, Kaymakam Osman Bilici ve Belediye Başkanı Serkan Koyuncu’ya bilgiler aktardılar.

Kaymakamlık makamında gerçekleşen toplantının ardından Başkan Koyuncu ile birlikte Organize Sanayi Bölgesine geçen yatırımcı Yasemin Bal ve ekibi burada incelemelerde bulunarak OSB Müdürü Şamil Çil'den bilgiler aldı.

Emirdağ'ın ekonomisine büyük katkısı olan OSB'deki gelişmelerin olumlu yönde seyrettiğini ifade eden Başkan Koyuncu; "Yatırımlarını Emirdağ'a yapmak isteyen firmalarla görüşmelerimiz devam ediyor. Bugün de ilçemize yatırım yapmak isteyen yatırımcı Yasemin Bal ve ekibi ile verimli bir görüşme gerçekleştirdik. İlçemize yatırım yapmak isteyen bütün yatırımcılarımızın en büyük destekçisi bizleriz."ifadelerini kullanarak yatırımcı Yasemin Bal’a yaptığı yatırım talebi için teşekkür etti.