Emirdağ OSB'ye 50 Milyon TL'lik Yatırım

Yatırımcıların gözdesi haline gelen Emirdağ Organize Sanayi Bölgesi'nde dev bir firma için daha yer tahsisi yapıldı.

Gelişmiş altyapısı ve yatırımcıların ihtiyaç duyduğu her türlü imkana sahip olan Emirdağ Organize Sanayi Bölgesi’ne ilgi artarak devam ediyor. Emirdağ Organize Sanayi Bölgesi’nde 50 kişinin istihdam edileceği, süt ürünleri imalatı yapacak olan Emir Üretim Gıda San. Ltd. firmasına 20.000 metrekare sanayi parseli tahsis edildi.

Emirdağ Kaymakamı Osman Bilici, Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu ve firma sahibi Mehmet Güngör'ün katılımıyla arsa tahsis sözleşmesine imzalar atıldı.

Emir Üretim Gıda San. Ltd. firmasının Emirdağ Organize Sanayi Bölgesi'ne 50 milyon TL' lik yatırım kararı alındığını belirten Başkan Koyuncu; "Hem ilçemizin hem de ülkemizin kalkınması için üretime ve istidama ihtiyacı var. Bu bağlamda yapılacak olan bu yatırım bizler için büyük önem arz etmekte. Emirdağ Belediyesi olarak ilçemize yatırım için gelen tüm iş insanlarımıza kapılarımız açık. Emirdağ OSB ilçemizin geleceği ve bizlerde bu bilinç ile çalışmaktayız. Bir kez daha ilçemize yatırım yapma kararı alan değerli iş insanımızı tebrik ediyor, yapacakları yatırımın öncelikle kendilerine ilçemiz, bölgemize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum."ifadelerini kullandı.