Emirdağ Millet Bahçesi'nde Çalışmalar Sürüyor

Emirdağ Belediyesi, 300 bin metrekare alanıyla bölgenin en büyüğü olma özelliğine sahip Millet Bahçesinde çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Proje çalışmaları kapsamında peyzaj ve meydan düzenlemesi yapılan Millet Bahçesi’nde; saha düzenlemesi, tel çit çekimi ve tai duvar çekimi gerçekleştiriliyor.

Emirdağ için cazibe merkezi olacak millet bahçesinde çok amaçlı etkinlik alanları, gezinti, yürüyüş ve koşu yolları, bisiklet yolları, hobi bahçeleri, çocuk oyun alanı, spor sahaları ve millet kıraathanesi gibi birçok sosyal donatı alanlar yer alacak.

Vatandaşların doğa ile iç içe birçok aktiviteyi aynı anda yapabilecekleri cazibe merkezi olacak Millet Bahçesinde çalışmaların hız kesmeden devam ettiğini belirten Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu: "Emirdağ Millet Bahçemiz, şehrin gürültüsünden kurtularak, rahat bir nefes almak isteyenlerin uğrak noktası olacak. Emirdağ’ımızın çehresini değiştirecek olan Millet Bahçemize kavuşacağımız günü iple çekiyoruz. İnşallah en kısa sürede çalışmaları tamamlayarak kıymetli hemşehrilerimizin hizmetine sunacağız." ifadelerini kullandı.