Emirdağ Belediyesi Evde Sağlık Hizmetiyle Takdir Topluyor

Emirdağ Belediyesi, sosyal belediyecilik alanında dikkat çeken çalışmaları kapsamında sağlık hizmetlerini vatandaşın ayağına götürmeye devam ediyor.

Yeni eğitim öğretim yılı görüşüldü Yeni eğitim öğretim yılı görüşüldü

Emirdağ Belediyesi, ihtiyacını kendi başına karşılayamayan yaşlılara ve sağlık problemleri yaşayan vatandaşlara evde bakım hizmetiyle destek oluyor. Bu kapsamda ihtiyacı olan hastalara ücretiz pansuman, enjeksiyon ve diyabet,şeker, tansiyon ölçümü  hijyen ve sağlık koşullarına dikkat edilerek uygulanıyor.

Evde sağlık hizmetinden yararlanan vatandaşlar aldıkları hizmetten son derece memnun kalırken, uygulamayı hayata geçiren Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu'ya ve ekiplerine teşekkür ettiler.

Amaçlarının vatandaşlara yalnız olmadıklarını hissettirmek olduğunu belirten Başkan Koyuncu; "Hemşehrilerimizin tüm hizmetlerimizden hızlı ve çözüm odaklı faydalanmaları için gayret gösteriyoruz. Bu kapsamda evde bakım hizmetlerimizi aralıksız sürdürüyoruz. Gece gündüz demeden vatandaşlarımıza ulaşmaya, gönüllere dokunmaya devam ediyoruz. Emirdağımızın daha mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir kent olması için var gücümüzle çalışıyoruz."ifadelerini kullandı.