Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu Üniversiteye Hazırlanan Gençlerle Buluştu

Üniversite sınavına hazırlanan öğrencilerle bir araya gelen ve öğrencilerle yakından ilgilenen Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, kendi öğrencilik yıllarından örnekler vererek başarının yollarını öğrencilerle paylaştı. Hayata, geleceğe ve gündeme dair öğrencilerle sohbet eden Başkan Koyuncu; öğrencilerin sınavlara hazırlık aşamasında ve gelecek planları ile ilgili doğru karar vermeleri için önerilerde bulundu.

Öğrencilere baktığında ülkemizin emin ellerde olduğunu ve güzel yarınların ülkemizi beklediğini söyleyen Başkan Koyuncu; "Onlar bizim geleceğimiz. İlçemiz için, ülkemiz için güzel yerlere gelip güzel çalışmalara imza atacaklarına olan güvenimiz tamdır. Bu kapsamda bizler de Emirdağ Belediyesi olarak gençlerimize eğitimle ilgili her türlü desteği veriyoruz vermeye de devam edeceğiz. Hayallerine ulaşmak için emek veren bütün öğrencimize bu yolda başarılar diliyorum." ifadelerini kullandı.

Öğrenciler, Başkan Koyuncu'nun ilgilerinden ve desteklerinden dolayı teşekkür ederek ülke geleceğine katkı sağlayacaklarına söz verdiler.