Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu İlçenin Özel Çocuklarını Misafir Etti

21 Mart Dünya Down Sendromu farkındalık gününde Emirdağ Milli Eğitim Müdürü Gürkan Emeksiz, Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Müdürü Asaf Gören, okul öğretmenleri ve özel eğitim öğrencileri Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu’yu makamında ziyaret etti.

Belediye Başkanı Serkan Koyuncu’nun özel eğitim öğrencileriyle gerçekleştirdiği sohbet esnasında çocukların hayallerini anlatırken gözlerinde oluşan ışıltı ve sevinç görülmeye değerdi.

Başkan Serkan Koyuncu öğretmenler ve çocuklarla sohbet ederek çocukların eğitimde yaşadıkları sorunlar ve çözümleri hakkında istişarelerde bulunduktan sonra çocuklara hediye vererek onlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Serkan Koyuncu; “21 Mart Dünya Down Sendromlular günü dolayısıyla bir araya geldiğimiz özel çocuklarımızla hayata dair keyifle sohbet ettik. Bu güzel buluşmanın vesilesiyle tüm down sendromlu kardeşlerime ve ailelerine sevgilerimi iletiyorum. Sadece bir gün değil her günün onların hayatına güzellikler getirmesini diliyorum.” ifadelerini kullanarak misafirlerine teşekkür etti.