EMEKLİ OLAN PERSONEL, ALKIŞLARLA UĞURLANDI

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nda 1999’un Temmuz ayından bu yana aralıksız çalışan A.Sibel Çangal, Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu ile 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamede Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun çerçevesinde emekli oldu. Çangal için Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, ATSO Genel Sekreteri Ali Şenol ve ATSO personelinin katılımıyla tören düzenlendi.

Törende konuşan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, “Odamız’a sağladığın katkılar dolayısıyla teşekkür ederiz. Birlikte güzel çalışmalara imza attık. Bundan sonra ailenle, sevdiklerinle güzel günler diliyorum” dedi.

ATSO Genel Sekreteri Ali Şenol da “Sizinle birlikte çalışmaktan mutluluk duydum. Kendi kariyerimde ekibimizden ilk emekli olan arkadaşımız Sibel Hanım oldu. ATSO sizin, her zaman kapımız açıktır” diye konuştu.

Konuşmaların ardından ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, A. Sibel Çangal’a plaket takdim etti. Tören, fotoğraf çekimi ile sona erdi.