Elektrik, Bayram Boyunca Kesilmeyecek

 

OEDAŞ 460 KİŞİLİK EKİBİYLE RAMAZAN BAYRAMINI KARŞILAMAYA HAZIR

 

Elektrik dağıtım şirketi OEDAŞ, Ramazan ayı boyunca güvenli ve kesintisiz elektrik arzı sağlamak için hazırlıklarını tamamladı. Buna göre 20 Nisan Perşembe Arife gününden başlamak üzere bayram boyunca hiçbir planlı kesinti yapılmayacak. Olası arıza ve kesintilere ise OEDAŞ’ın hizmet verdiği beş ildeki toplam 460 kişilik arıza bakım ve onarım ekibiyle en kısa sürede müdahale edecek.

 

Afyonkarahisar, Bilecik, Eskişehir, Kütahya ve Uşak’ta elektrik dağıtım hizmeti veren Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ (OEDAŞ), Ramazan ayında güvenli ve sürdürülebilir enerji arzı sağlamak için gerekli tedbirleri aldı. Buna göre 20 Nisan Perşembe Arife gününden başlamak üzere  bayram boyunca hiçbir planlı kesinti yapılmayacak. OEDAŞ, olası arıza ve kesintilere karşı ise beş ildeki toplam 460 kişilik arıza bakım ve onarım ekibiyle gece gündüz fark etmeksizin en kısa sürede müdahale edecek.

Telefon ve mobil uygulamadan erişim imkanı

7 gün 24 saat hizmet veren ‘ALO 186 OEDAŞ Çözüm Merkezi’ni arayıp bilgi güncellemesi yapan tüketiciler her zaman olduğu gibi Ramazan Bayramı’nda da SMS bildirimi alabilecek. Tüketiciler ayrıca ‘OEDAŞ 186’ mobil uygulaması üzerinden arıza bildiriminde bulunabilecek.

Tüketicilere en iyi hizmeti sunmak için çalışmalarını aralıksız sürdüren OEDAŞ, Ramazan Bayramı’nın ardından altyapı geliştirme ve iyileştirme çalışmalarına devam edecek.

 

 

Bilgi için: HUB İletişim

Necla Yılmaz / 0549 787 06 82  / [email protected]

Lena Kuruç / 0549 667 10 08 / [email protected]