DİNAR’DA İYİ PARTİ COŞKUSU

Olgun ‘Sözlerimiz Yerine Gelmezse, Vekillik Bana Haram Olsun’

Bayramlaşma törenleri kapsamında Dinar ilçesine giden İYİ Parti Milletvekili adayları ve teşkilat mensupları büyük bir coşkuyla karşılandılar.

UMUDUMUZ SİZSİNİZ

İlçe girişinde pankartlarla ve sloganlarla karşılanan İyi Parti Milletvekili adayları kendilerine destek için gelen partili partisiz tüm vatandaşlarla teker teker bayramlaştılar.

Halkın büyük teveccühü karşısında duygulanan Milletvekili adayları, “Dinar bize güveniyor, biz Dinar’a güveniyoruz” diyerek birlik ve beraberlik sözü verdiler.

MİLLETİN VEKİLİ DEĞİL ARKADAŞI OLACAĞIZ

Dinar seçim koordinasyon merkezi önünde toplanan kalabalığa ilk olarak seslenen bölgenin güçlü adayı İbrahim Acar; “Dinar’ın bize olan bu güvenini boşa çıkarmayacağız. Hepinize bu mübarek günde bizlere verdiğiniz destek için teşekkür ederim. Ben Ne konuşayım, ne anlatayım ben, kıyma olmuş 320 lira. Ülkemize her teci milleti doldurmuşlar. Resmi kayıta göre 10 milyon, resmi olmayan 20 milyon. İçinde hırsızı var arsızı var tecavüzcüsü var. Biz adalet için geleceğiz, hak için hukuk için geleceğiz. Biz millet vekili değil arkadaş göndereceğiz Ankara'ya, burada pırıl pırıl adaylarımız var. Hiç merak etmeyin. Ak partili arkadaşlarımız bize düşman değil, biz onlara düşman değiliz. Biz onlardan da oy istiyoruz. Biliyoruz verecekler. Onlarda yeter artık diyor’ dedi.

BİZİM İÇİN ÖNEMLİ OLAN DEVLET VE MİLLET

Törende konuşan İyi Parti Milletvekili adayı Sebahat Demircigediği ise, cesurlar hareketinin bir mensubu olmaktan ve bu halka hizmet etmekten büyük onur duyduğunu belirterek; “Milletvekili sıralamasının hiç önemi yok, önemli olan bu devlet ve millet. Gece gündüz çalışıyorum ve çalışacağım söz veriyorum”dedi.

USANMADAN ÇALIŞACAĞIZ

Dinar ilçesinde gördüğü bu kalabalık ve verilen destekten dolayı çok mutlu olduğunu söyleyen İyi Parti Milletvekili adayı Okşan Ulusoy Efe ise ; “ İstiyorum ki, bu ucube sistemi tarihe gömelim. Biz iyiler kimseye kulluk etmeyiz. Yıkılmadan yılmadan usanmadan çalışacağıma söz veriyorum”dedi.

SÖZLERİMİ YERİNE GETİRMESSEM VEKİLLİK BANA HARAM OLSUN

Törende konuşan İyi Parti Milletvekili adayı Av.Hakan Şeref Olgun ise, Dinar’da İYİ Partinin zaferine şimdiden imza atıldığını belirterek; “ Dinardaki İYİ parti yöneticilerim, İbrahim Acar kardeşim, Orhan Kürkçü başkanım, Dinara ne söz vermişlerse altına imzamı atarım. Eğer bende bu sözleri yapamazsam vekillik bana haram olsun. Bir zamanlar Dinar il olmayı düşünüyordu.  Neredeyse Dinar’dan il olarak bahsedilirken ne oldu da şuan geri geri gidiyor. Dinar’da bize güvenip destek veren, vermeyen herkesi kucaklayacağız. Biz birlik ve beraberlik içinde olduğumuz sürece kimse bizim bileğimizi bükemez. Dinar artık hak ettiği hizmetin daha fazlasını alacak. Bu seçim Dinar’a iyi gelecek”dedi.

İyi Parti Milletvekili adayları daha sonra halkın arasına karışarak hem sorun talep ve önerileri dinlediler, hem de teker teker bayramlaştılar.