Dinar’da Bayramlaşma Programı

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, İlçe Kaymakamlığı ve belediye tarafından Ramazan Bayramı vesilesiyle birlik ve beraberliğin pekişmesi adına düzenlenen bayramlaşma programında vatandaşlar ile bir araya geldi.

“Herkes dertli, insanlar geçinemiyor” “Herkes dertli, insanlar geçinemiyor”

Cumhuriyet Meydanımızda Milletvekili Ali Özkaya, İlçe Kaymakamı Kemal Duru ve Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, protokol üyeleri, siyasi parti ilçe başkanları, STK temsilcileri, daire amirleri ve vatandaşlarımızla bir araya gelerek mübarek Ramazan Bayramlarını tebrik etti.

Program Belediye İtfaiye Müdürlüğü, İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Devlet Hastanesi ve İlçe Jandarma Komutanlığı ziyaretleri ile devam etti.

Başkan Nihat Sarı beraberindeki heyet ile birlikte yaptığı ziyaretlerde personellerin ve hastanede tedavi gören vatandaşların mübarek Ramazan Bayramı’nı tebrik ederek şifalar diledi.

Akabinde Cuma namazı öncesinde İlçe Ulu Camiinde Aziz Şehitlerimiz, Gazilerimiz ve Depremzede vatandaşlarımız adına Kuran-ı Kerim tilaveti ve Mevlid-i Şerif okundu. Cuma namazı sonrasında ise İlçe Kaymakamlığı ve Belediye tarafından vatandaşlara lokma ikramı yapıldı.

Heyet namaz sonrasında ilçe Asri Mezarlıkta bulunan Şehitliği ziyaret ederek Aziz şehitlerimizin ruhuna ithafen dua edip, kabirleri başına karanfil bıraktı.