DEVA Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Kadir Daylık, geçtiğimiz ay görevinden ve partisinden istifa ettiğini açıklamıştı. Daylık’ın istifasının ardından boşalan il başkanlığına Alper Kocatürk atandı.

Kocatürk yaptığı açıklamayla şu ifadelere yer verdi;

“10 Ağustos 2023 tarihinde 57. GMYK toplantısında Deva Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığı görevini tevdi eden Sn. Genel Başkanımız ALİ Babacan’a, GMYK üyelerimize ve tüm Genel Merkez üyelerimize teşekkür ederim.

Bu kararın, öncelikle Afyonkarahisar’ımız ve bizler için hayırlı olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ederim. Çıktığımız bu yolda Afyonkarahisar’ımız ve güzel ülkemiz için tüm teşkilat mensubu çok değerli arkadaşlarımla beraber var gücümüzle çalışacağımızı temin ederim. Kimseyi ötekileştirmeden, kutuplaştırmadan, konuşarak, sevgi ve saygı çerçevesinde üzerimize düşen her görevi yapmaya hazırız. Sn. Genel Başkanımız Ali BABACAN liderliğindeki DEVA kadroları; ilk günkü gibi, liyakat, demokratik ve insan haklarına saygılı tutumundan hiçbir şey kaybetmeden aynı heyecanla ülkemizin hak ettiği muasır medeniyetler seviyesine ulaştırmak için var güçleriyle çalışacaktır.

İyi Parti Teşkilatı Ankara'da İyi Parti Teşkilatı Ankara'da

Editör: Afyon ZAFERİM