Demircigediği “Cebimizdeki Terörü Bitireceğiz!”

İyi Parti Milletvekili Adayı Sebahat Demircigediği ve İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu Kızılören ilçesini ziyaret etti. Kızılörende ilgiyle karşılanan Demircigediği İlçe Başkanlığı önünde vatandaşlara seslendi. Konuşmasında “Cebimizdeki terörle uğraşıyoruz biz, en büyük banknotumuz olan 200 lira piyasaya ilk sürüldüğünde 80 litre mazot, 3,5 çeyrek altın alınıyordu. Şimdi 10 litre mazot alınabiliyor, çeyrek altın almak içinse bu banknottan 11 tane gerekiyor. İşte bizi böyle bitirdiler, vatandaşı böyle sömürdüler. Asıl terör cebimizi yakan ekonomi terörüdür. Gelsinler bunu konuşsunlar.” dedi. 

Kızılören ziyaretinin ardından Başmakçı’yı ziyaret eden Demircigediği Başmakçı’da çarşı ve sanayi esnafını ziyaret etti. Ziyaretleri sırasında kadınların ilgisiyle karşılaşan Demircigediği “Kadının olduğu her yer güzelleşir, Genel Başkanımız Meral Akşener’i Başbakan yapacağız. Bir oy Kemal’e Bir oy Meral’e” 

Demircigediği Başmakçı’nın ardından Dinar’da Gencali, Yapağlı ve Akgün’ü ziyaret etti. Bölgede yaşanan su problemini gündeme getiren Demircigediği “Su sorununu çözeceğiz, tarımsal sulamanın gelişmesiyle bölgede üretimi artıracak Afyonkarahisar’ı bir numaralı tarım kenti yapacağız!” dedi.