Cumhurbaşkanı Yardımcısı Adayı Uysal ‘Bunlar milliyetçiği ayaklar altına aldılar’

 Demokrat Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Yardımcısı Adayı Gültekin Uysal Millet İttifakı ile alanlarda çalışmasını sürdürüyor.

Dinar’da Milletvekili Av.Burcu Köksal, Milletvekili Adayları Av.Ali Arıkan, Yüksek Mimar Anıl Halis Akar, CHP İl Başkanı Yusuf Onur Seçme, DP İl Başkanı Hikmet Bülbül, DEVA İl Başkanı Kadir Daylık ile Dinar Esnaf Sanatkarlar Kredi Kooperatifi, Ziraat Odası  ve bazı STK’ları ziyaret ederek esnafların sorunlarını dinleyen Gültekin Uysal Dinar Tatarlı’da vatandaşlara konuştu.

   Asrın lideri asrın hırsızı olarak tescillendi

Millet İttifakı İl Başkanları, Milletvekili Adayları Arıkan ve Akar’dan sonra konuşan CHP Milletvekili Burcu Köksal, ‘Gaffar Okkan’ın katili Hizbullah uzantısı HÜDA PAR ile ittifak yapanlar önce aynaya bakacaklar. Bizim milliyetçiliğimize laf edenler çadır mahkemelerini unutmasın. Apo’nun kardeşinin mektubunu okutanlar aynaya bakın aynaya’ dedi.

85 milyonu yağmaladılar diyen DP Genel Başkanı Gültekin Uysal, “Asrın lideri ortaya dökülen yolsuzluklarla asrın hırsızı olarak tescilleniyor buna inanın. 21 sene sonunda söyleyecek sözü olmayanlar milletin karşısına yüzü olmayanlar yalanlarla aldatmaya çalışıyor bu aziz milleti. Siz bakmayın bunların mevsimlik milliyetçiliğine. Bunlar milliyetçiliği yeri gelir ayakları altına alır. Yeri gelir yanına 1-2 partiyi alıp aslan kesilir. Bakın Suriye’de PKK devleti kuruldu. Erdoğan sayesinde kuruldu. Şimdi Millet İttifakı olarak çatlamış toprakların suya kavuşması gibi Sayın Kılıçdaroğlu’nu 14 Mayıs’ta Cumhurbaşkanı yapacağız ve Millet İttifakını da iktidar yapacağız. Buna hazır mıyız? 14 Mayıs’ta milletin kaderine el koyacağız. 21 yıllık saltanat bitti artık gidiyorlar” diye konuştu.

  Şuhut’ta yoğun ilgi

BAŞSAVCI KARABACAK, ATSO MECLİS BAŞKANI ÇELİKTEN İLE İSTİŞARE ETTİ BAŞSAVCI KARABACAK, ATSO MECLİS BAŞKANI ÇELİKTEN İLE İSTİŞARE ETTİ

Gültekin Uysal ve Millet İttifakı daha sonra Dazkırı ilçesine geçti. Dazkırı Belediye Başkanı İsmail Taylan tarafından karşılanan Uysal ve heyeti ilçedeki Tuz, mantar ve tekstil fabrikasındaki işçilerle görüştü. Onların sorunlarını dinledi

DP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Yardımcısı Adayı Gültekin Uysal gece Şuhut İlçesine geçti. Şuhut ziyaretine Uysal’a Milletvekili Adayı Anıl Halis Akar,  CHP Şuhut İlçe Başkanı Mehmet Kahraman, İYİ Parti İlçe Başkanı Muzahir Özaşkın, Demokrat Parti İlçe Başkanı İbrahim Ölmez ve Saadet Parti ekibi de eşlik etti.

Şuhutlu vatandaşlarla görüşen Gültekin Uysal, ’14 Mayıs ta Millet İttifakı iktidar olacak. Kemal Kılıçdaroğlu ise Çankaya Köşküne gidecek. İktidar yakın. İktidara geliyoruz’ dedi.