İyi Parti Teşkilatı Ankara'da İyi Parti Teşkilatı Ankara'da

Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen çocuk şenliğinde hem minikler hem de aileleri birbirinden farklı etkinliklerle doyasıya eğlendiler. Bu hafta sonu Fatih Mahallesi’nde düzenlenen "Çocuk Şenliği" büyük ilgi gördü. Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek de miniklerin eğlenceli anlarına ortak oldu.

MİNİKLER GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİ

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek tarafından çocuklar için düzenlenen, Çocuk Şenliği etkinliğinin bu haftaki durağı Fatih Mahallesi oldu. Şenlikte yarışmalar, oyunlar ve birbirinden lezzetli ikramlar verildi. Başkan Zeybek de şenliğin sevimli ziyaretçilerini yalnız bırakmadı. Etkinliğe AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, Hasan Arslan, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Erhan Alan, Başkan Yardımcısı Süleyman Karakuş da katıldı. Şenlik öncesi çocukları selamlayan Başkan Zeybek ve Milletvekilleri günün anısına öz çekim yaparak çocukların heyecanına ortak oldu.

Çevreci yatırımlar kapsamında Afyonkarahisar Belediyesi tarafından Fatih Mahallesi’ne kazandırılan parkta düzenlenen programda; Hacivat ve Karagöz oyunun yanı sıra yüz boyama, Nasreddin Hoca, müzikli eğlence ve çeşitli oyunlar oynandı. Çeşitli hediyelerin de verildiği şenlikte çocuklar doyasıya eğlenmenin tadını çıkardı.

ÇOCUKLARIMIZIN MUTLULUĞUNU ÖNEMSİYORUZ

Başkan Zeybek, “Çocuklarımızın yüzlerindeki tebessüm, mutlulukları bizlerin en büyük enerji kaynağı” diyerek, etkinlik alanını dolduran ailelere teşekkür etti. Başkan Zeybek; “Çocuklarımızın hoşça vakit geçirmeleri ve eğitim öğretim hayatlarına katkı sağlamak adına bu şenliği düzenliyoruz. Çocuklarımızla kucaklaşmak onların gülümsemesine vesile olmak bizi mutlu ediyor. Geleceğimizin teminatı çocuklarımızla birlikte çok güzel anılar biriktirdik. Projelerimizle birlikte Afyonkarahisar’ı marka bir şehir haline getirmek için çalışıyoruz. Kıymetli yavrularımızın her birinin ayrı ayrı gözlerinden öpüyorum. Hemşehrilerimize de katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu. N\S

Editör: Afyon ZAFERİM