CHP heyeti, Dinar, Sandıklı ve Sinanpaşa ilçelerinde partilerinin il ve ilçe yöneticileriyle buluşarak seçim stratejilerini ele aldı. Köksal, adayların doğru tespit edilmesi için 90 milletvekili arkadaşlarının 40 ilde görevlendirildiğini ve aday belirlemek için mülakat yapacaklarını açıkladı.

Renk Paleti ve Kesimlerle 2024 Saç Trendleri Belli Oldu! Renk Paleti ve Kesimlerle 2024 Saç Trendleri Belli Oldu!

Dinar ziyaretinde yerel seçim hedeflerini paylaşan Köksal, CHP'nin büyükşehirlerdeki iddiasını koruyacağını ve AKP'nin yönetimindeki belediyeleri almayı hedeflediğini dile getirdi. Sandıklı'da ise aday belirleme sürecinde objektif standartların korunacağını kaydeden Köksal, seçim stratejilerinin detaylarını partililere aktardı.

Sinanpaşa İlçesi'nde ise Memleket Partisi'nden istifa ederek CHP'ye katılan Şahin Aykaç'a rozeti Köksal tarafından takıldı. Seçim istişarelerinde bulunan Köksal, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın aday belirleme konusunda zorlandığını ve CHP'nin yerel seçimlerde tarihi bir zafer elde edeceğini ileri sürdü. Ayrıca, seçimler sonrasında Türkiye'de her şeyin çok güzel olacağını belirten Köksal, CHP'nin hedeflerine güvenle yaklaştığını ifade etti. CEMİLE KAYTAN 

Editör: Cemile Kaytan