“CHP Ülkeden Kaçanlara Af Vaat Ediyor”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili adayı Dr. Hakkı Öztürk Afyonkarahisar merkezde Demirciler çarşısı, Sobacılar çarşısı, Basın Caddesi esnafını, Bankalar Caddesindeki esnafları, Sevgi yolundaki esnafları ziyaret etti. Öztürk “CHP ülkeden kaçanlara af vaat ediyor” dedi.

Yoğun bir ziyaret temposu ile çalışmalarını sürdüren AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili adayı Dr. Hakkı Öztürk ziyaretleri sırasında bir açıklama yaptı.

“CHP ülkeden kaçanlara af vaat ediyor”

Öztürk, “Sosyal medyada bir hanımefendiyi dinledim. Zamanında hanımefendi diyor ki; Vakti zamanında bize margarin veren Amerika bugün neden düşman oldu? Baktı ki sen yükseliyorsun, baktı ki sen iyi bir noktaya geliyorsun ona muhtaç olmuyorsun, o zaman karşında duruyor. İşte o zaman Afganistan'ı bırakıp bize saldırmaya başlıyor. FETÖ'cüler Türkiye'ye geri gelmek istiyorlar. CHP onlara af vaat ediyor. Ülkeden kaçmışlar ve sen bunları af getiriyorsun diyor.

“Madem bu ülke kötüyse niye FETÖ’cüler gelmek istiyor”

Öztürk “Değerli kardeşlerim ben buradan gençlere sesleniyorum; Madem Türkiye bu kadar kötüyse bu kadar hain neden gelmek istiyor? Bu kadar besleme neden bu ülkeye dönmek istiyor? Niye CHP bunlara af getiriyor? İnanmayın, Türkiye çok güzel ve çok müreffeh bir ülkedir” dedi.