CHP Milletvekili Adayı Akar, “Çiftçilerimizin yüzü gülecek”

Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Adayı Yüksek Mimar Anıl Halis Akar alanda çalışmalarına devam ediyor.

 Emeklinin boynu bükük olmayacak

Şuhut İlçesinde İlçe Başkanı Mehmet Kahraman ve yönetimi ile esnafları Şuhut halkını ziyaret eden Yüksek Mimar Akar’ CHP Lideri Kılıçdaroğlu’nun gündemde tutmasıyla EYT çıkardı mevcut iktidar. Ama Bağ-kur’lu SSK lı ayrımı yaptılar. Bağ-Kur’lu olmak suç oldu sanki. Asgari ücret artırdılar ama yetersiz. Emekliye zam verdiler ama zam cebine girmeden eridi. Bayram ikramiyesi 2 bin lira verdiler. Sözümüz söz Kurban Bayramında 15 bin lira vereceğiz. Emeklimizin bayramda boynu bükük olmayacak.’ dedi.

Esnafların yakın ilgisi ile karşılanan Yüksek Mimar Anıl Halis Akar ‘Şuhut kurtuluş savaşı meşalesinin yandığı emperyalizme ilk ışık yakılan kent. Bu şehrin insanları demokrasiye cumhuriyete bu seçimde her zamankinden daha fazla sahip çıkmalıdır. Çıkacağına da inanıyorum ‘dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Adayı Yüksek Mimar Anıl Halis Akar CHP Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Ömer Ayyıldız, İl Kadın Kolları Başkanı Sultan Erdem ve yönetimi ile Çavuşbaş Mahallesi ve Sevgi Yolunda esnafları ve mahalle sakinlerini ziyaret etti.

CHP Milletvekili Burcu Köksal ve Mv. Adayı Abidin Yağcı ve İl Yönetimi ile birlikte Çıkrık ve Beyyazı  beldelerini de ziyaret eden Anıl Halis Akar ‘Afyonkarahisar tarım kenti. Hayvancılığın yoğun olduğu illerden birisi. Hayvan üreticisi perişan. Çiftçimizin yüzü gülmüyor. Sözümüz söz mazotta ÖTV ve KDV yi kaldıracağız. Üreticilerimizin ve Çiftçimizin devlete olan borçlarının faizleri silinecek. Taşımalı eğitimi köy ve beldelerden kaldıracağız. Bu düzenin sonu geldi. Genel Başkanmız Kılıçdaroğlu nu 13. Cumhurbaşkanı olarak Çankaya ya çıkması için CHP’nin ittifak halindeki yol arkadaşlarımızla birlikte iktidara gelmesi için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz. Mutlu bir Türkiye aydınlık bir gelecek bizi bekliyor’ dedi.