CHP Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Akar, ‘Şimdi değişim zamanı’

Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Adayı Yüksek Mimar Anıl Halis Akar ‘Pazar günü sandığa gidecek halkımız ya mevcut sisteminin devam etmesini ya da değişimi oylayacak’ dedi.

Afyonkarahisar’da İFED fiziksel etkinlik aktiviteleri düzenlendi Afyonkarahisar’da İFED fiziksel etkinlik aktiviteleri düzenlendi

Seçim çalışmalarına devam eden Anıl Halis Akar, Gelecek Partisi İl Başkanı Niyazi Ertaş ve CHP Gençlik Kolları Başkanı Caner Peynirci ile esnafları ziyaret etti.

 Demokrasilerde seçimin bir bayram ve şölen gibi geçmesi gerektiğini söyleyen Akar, “Son günlerde kullanılan dil ve üslup sıkıntılı. Sandıkla gelenler sandıkla gidecekler. Demokrasinin güzel tarafı da bu. Herkes geldiği gibi gidileceğini de içine sindirmesi lazım” dedi.

Milli Mutabakat metni ile değişimi anlattıklarını söyleyen CHP Adayı Akar, “2 bin 400 maddelik metinde tüm kesimlere yapacaklarımızı anlattık. Esnaflarımızdan gençlerimize, kadınlarımızdan işadamlarına kadar iktidarımızda yapılacaklar tek tek sıralandı. Değişim geliyor. Seçmenlerimiz Pazar günü ya mevcut sistemin devamını oylayacak.Ya da çocuklarının torunlarının geleceğini,ülkenin değişimine gelişimini oylayacak. Umuyorum ve diliyorum ki bir oy Cumhuriyet Halk Partisine vererek halkın iktidarını kuracağız.Bir oyu ise Kemal Kılıçdaroğlu’na vererek Genel Başkanımızı da Çankaya çıkaracağız inşallah” diye konuştu.