Burcu Köksal oyunu kullandı

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimleri için Afyonkarahisar merkezde bulunan Şemsettin Karahisari Ortaokulu’nda oyunu kullanmasını ardında basına konuşan Köksal:.

MİLLET İTTİFAKI OLARAK DÜZGÜN KAMPANYA YÜRÜTTÜK

Biraz önce oyumuzu kullandık Ardından okulda bulunan sandıkları ziyaret ettik. Görevli arkadaşlarımıza kolaylıklar diledik. Yoğun bir seçim maratonundan çıktık. Millet İttifakı olarak düzgün kampanya yürütmeye çalıştık. Kimseye iftira atmadan, yalan söylemeden sorunları ortaya koyarak çözüm önerilerimizi sunduk. Bu ülke için yapacaklarımız ortaya koyduk. Afyonkarahisar için yapacağımız projeleri anlatmaya çalıştık.  Karşı taraftan böyle bir seçim kampanyası yürütülmese de sürekli yalan, iftira, montaj videolarla ve trol hesaplarla bizleri sürekli terörle yan yana olduğumuz yönündeki çirkin ve yalan algıyla saldırdılar. Çünkü ülke adına söyleyecek hiçbir şeyleri yoktu.

İKİNCİ TUR SIFIRDAN BAŞLADI

İlk turda adam kazanamadı, İkinci tura sıfır sıfır yeniden başlandı. Bu seçim sağcı, solcu, ülkücü, muhafazakar, liberal, sosyalist seçimi değil. Bu ülkenin kader seçimi. Bu seçimde ya Kemal Kılıçdaroğlu’na oy verip, mültecileri ülkelerine göndereceğiz Ya da Recep Tayyip Erdoğan’ı seçerek her yıl 800 bin çocuk doğuran 10 yıl sonra sayıları 20 milyonu, 20 yıl sonra da 40 milyonu bulacak mültecilerle yaşamak zorunda kalacağız.Bu seçimde Kemal Kılıçdaroğlu’na oy verip PKK başta olmak üzere tüm terör örgütlerini bu ülkeden kökünü kazıyacağız. Kandil denen terör yuvasını yerle bir edeceğiz. Ya da Recep Tayyip Erdoğan’a oy vererek daha öncede olduğu gibi açılım süreçleri ile ya da Hizbullah’ın siyasi uzantısı olan Hüda-Par ile karşı karşıya kalacağız. Ya da bu ülkede yaşayan işçi, emekli, esnaf, memur, çiftçi, iş insanı, ev kadını, öğrenci herkes hakkını alacak ya da Erdoğan’a oy vererek beşli çetelerin her birinin hazineden aldığı aslan payını almalarına seyirci kalacağız. Bu böyle bir seçim.

VATANINI SEVEN SANDIĞA KOŞSUN

Bütün Afyonkarahisarlı hemşehrilerime şu ana kadar olduğu gibi bundan sonra da hizmet etmeye devam edeceğim. Bu hizmet ise icraat halinde olabilmesi için Kemal Kılıçdaroğlu’nun Çankaya Köşkü’ne çıkması gerekiyor. Vatanını seven herkes sandığa koşsun. Kemal Kılıçdaroğlu’na oy versin. Bu sayede hem Türkiye hem de Afyonkarahisar hakkını alsın. Seçimler ülkemize, milletimize ve Afyonkarahisarımıza hayırlı ve uğurlu olsun.