“Bugün Arife yarın Bayram”

Afyonkarahisar'da Cumhur İttifakı Sevgi Yürüyüşü düzenledi. Yürüyüş sonunda konuşan MHP Milletvekili Mehmet Taytak, Nerede yalan söyleyenler, nerede 2 milletvekili çıkaracaklarını söylenenler bugün miting bile yapamadılar. Aylardır diyoruz bizimki Cumhur İttifakı onların ki proje ittifakıdır. Biz bu ittifakı pazara kadar değil mezara kadar kurduk. " dedi.

Afyonkarahisar'da Cumhur İttifakı Sevgi yürüyüşü gerçekleştirdi. Zafer Meydanı'nda sonlanan yürüyüşün ardından Cumhur İttifakı İl Başkanları, Cumhur İttifakı Milletvekilleri ,Belediye Başkanı, konuşma yaptı.

BUGÜN ARİFE YARIN DÜĞÜNÜMÜZ VAR

Afyonkarahisar Belediye başkanı Mehmet Zeybek konuştu:

Bugün Arefe yarın bayram inşallah. Yüzde 64 ile oy verdik Afyon'a yakışmadı yarın yüzde 75 lere çıkartacağız.

BUGÜN KINAYI YAPIYORUZ YARIN DÜĞÜNÜMÜZ VAR

MHP Milletvekili Mehmet Taytak konuştu:

Kuruluşun ve kurtuluşun şehri Afyonkarahisar'ı sevgi ve saygıyla selamlıyorum. Bugün kınayı kutluyoruz yarın düğünümüz var. Nerede yalan söyleyenler, nerede 2 milletvekili çıkaracaklarını söylenenler bugün miting bile yapamadılar. Aylardır diyoruz bizimki Cumhur İttifakı onların ki proje ittifakıdır. Biz bu ittifakı pazara kadar değil mezara kadar kurduk. Önce vatan ve milletim diyoruz sonra partimiz diyoruz. Pazar akşamı zaferi bu meydan da kutlamayı nasip etsin" dedi.

BİR ELİN NESİ, İKİ ELİN SESİ, 4 VEKİLİN GÜMBÜRTÜSÜ VARDIR

AK Parti Milletvekili Hasan Arslan:

Afyonkarahisar kararını verdi. 6 milletvekilini 4 ünü Cumhur İttifakın dan seçti. Bir elin nesi iki elin sesi 4 vekilin gümbürtüsü vardır. 14 Mayıs'ta tamamlayamadığımız 28 Mayıs’ta tamamlayacağız.

AK Parti Milletvekili İbrahim Yurdunuseven:

14 Mayıs'ta Afyonkarahisar üzerine düşeni yaptı Cumhur İttifakına 4 vekil verdi. 28 Mayısta ta yüzde 75-80 ile devam edeceğiz. Bir tarafta teröre destek olan Demirtaş’ı Kavalı’yı serbest bırakacak diyecek bir aday var bir diğer tarafta iha siha ları ile eser bırakan Recep Tayyip Erdoğan var. Yarın herkesi sandığa götürelim. Rehavete kapılmayalım.

TARİHİMİZİN GÖRDÜĞÜ EN YİĞİT VE KAHRAMAN ADAMI SEÇECEĞİZ.

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya:

Devlet'in birliğini ve birliğini, İslam’ı temsil eden Recep Tayyip Erdoğan var karşısında Kartondan adam Kemal Kılıçdaroğlu var. Tarihimizin görüldüğü en yiğit ve kahraman adamı seçeceğiz.  AK partiye oy verenler ahlaksız diyor senden başka ahlaksız, kasetçi yok. Bu adam dönem fırıldak adamdır. Bu adam Pensilvanya’dan PKK dan emir alan adam sen kim ki cumhurbaşkanı olmak kim sen CHP'nin Genel Başkanı bile Olamazsın. Bu adam elinden gelse Gökteki yıldızı bile vaat edecek. Yarın sandığa gittiğimizde Menderes'e aklımıza getirerek gideceğiz CHP bir 73 yıl daha kazanamayacak" dedi

KAZAMIZ MÜBAREK OLSUN

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay konuştu:

Cumhur İttifakı’nın 4 milletvekili esnaf ziyaretine birlikte çıktı: Birlikteliğimiz pazara kadar değil, mezara kadar!

Cumhur İttifakı’nın 4 milletvekili esnaf ziyaretine birlikte çıktı: Birlikteliğimiz pazara kadar değil, mezara kadar!

14 Mayıs'ta olduğu gibi 28 mayısta Recep Tayyip Erdoğan'a en yüksek desteği verecek miyiz. Tüm mazlum coğrafyalara biz burda diyecek miyiz. Kazamız mübarek olsun.

YARIN SANDIKLARI DELERCESİNE SANDIKLARDA BEKLİYORUZ

Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Veysel Avşar, "Yarın sandıkları delercesine sandıklara bekliyoruz. Biz bu ittifak için yola çıktık. Vatanın bekası olduğu sürece kumar masalarına izin vermeyeceğiz." dedi.

Yeniden refah partisi il başkanı Fehmi Güray konuşarak, "14 Mayıs’ta Cumhur ittifakımızın meclisteki fethi ve yarında cumhurbaşkanımızın fethini nasip etsin" dedi.