“Bu yüzyılı söz verdiğimiz gibi Türkiye Yüzyılı olarak tamamlayacağız.”

AK Parti Afyonkarahisar 2.Sıra Milletvekili Adayı İbrahim Yurdunuseven'in 28.Dönem için yapmış olduğu basın açıklaması:

“Çocukluk ve gençlik yıllarımızın hayallerine kavuşmak, ülkemize olan aşkımız ile şehrimize ve milletimize hizmet etme yolunda Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde 20 yılı geride bıraktık. Şimdi yeniden ülkemiz için yepyeni bir yolun başındayız. Bu yeni dönemde yeniden milletimize ve ülkemize hizmet etmeyi bizlere bahşeden Rabbimize sonsuz şükürler olsun.

Aziz Milletimizin destekleriyle bugüne kadar başardığımız her işin sonuna hemen bir yenisini ekledik. Şimdi yeniden Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde belirlediğimiz yeni hedeflere koşma vaktidir. Ayağımıza çelme takmaya çalışan, yolumuza engel çıkaran kimsenin amacına ulaşmasına müsaade etmeden bu yüzyılı söz verdiğimiz gibi Türkiye Yüzyılı olarak tamamlayacağız.

Bu vesileyle temeline insanı alarak hasret kalınmış ve hayali kurulmuş nice hizmeti milletimize ve ülkemize sunan AK Parti'mizin bir neferi olarak doğduğum ve büyüdüğüm şehre hizmet etmekten onur ve gurur duyduğumu bir kez daha belirtmek istiyor 28.Dönem için Afyonkarahisar'ımıza hizmet etmeye aday olan Ali Özkaya, Hasan Arslan, Ferda Ertürk, Hakkı Öztürk ve Ethem Karahan'ı tebrik ediyorum. Rabbim çıktığımız bu kutlu yolda bizleri mahcup etmesin.”