“Bize oy versin ya da vermesin bundan sonra kapılarımız bütün vatandaşlarımıza sonuna kadar açıktır”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili seçilen Dr.Hasan Arslan, yazılı yayınladığı mesajında:

“14 Mayıs seçimleriyle birlikte resmi olmayan sonuçlara göre AK Parti Afyonkarahisar milletvekili seçilen Dr. Hasan Arslan bir teşekkür mesajı yayınladı. Arslan bundan sonra Afyonkarahisar’ın 420 köy, 42 belde, 18 ilçesinde her bir vatandaşımıza hizmet verecek olmanın heyecanını yaşadığını ifade etti.

Taklalar atarak tarım arazisine giren otomobilin sürücüsü yaralandı Taklalar atarak tarım arazisine giren otomobilin sürücüsü yaralandı

Arslan mesajında şu ifadelere yer verdi; Afyonkarahisar halkımız 2001 yılında şehrimizi kurulan partimiz için yine vefasını göstererek Türkiye ortalamasının üzerinde bir oy ile cumhurbaşkanımıza desteğini göstermiştir. AK Parti ile birçok yatırımı kazanan şehrimiz bundan sonra da yine önemli yatırımları kazanacak ve biz de bu yolda hizmet edeceğiz. Bu seçimlerin kaybedeni olmadığını üstüne basarak ifade etmek istiyorum. Bu seçimlerde şehrimizde yaşayan 750.000 hemşerimiz kazanmıştır. Bize oy versin ya da vermesin bundan sonra kapılarımız bütün vatandaşlarımıza sonuna kadar açıktır.”