“Biz dinlenmeyi ahirete bırakmış bir liderin yol arkadaşlarıyız”

 

AK Parti Afyonkarahisar İl Teşkilatları hane ziyaretlerine devam ediyor. İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay ve parti teşkilatı, 18 ilçede, 42 belde de 420 köy ve mahallelerde vatandaşlarla bir araya geldi. Uluçay yaptığı açıklamada “Biz dinlenmeyi ahirete bırakmış bir liderin yol arkadaşlarıyız” dedi.

Yoğun bir saha çalışması yapan AK Parti Afyonkarahisar İl Teşkilatı, cumhurbaşkanı ve milletvekili seçimlerinin 14 Mayıs'ta yapılacağının açıklanmasından itibaren çalışmalarına hız verdi.

“Allah benim ömrümden alsın Erdoğan’a versin”

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, yönetim kurulu üyeleri, Kadın – Gençlik Kolları, ilçe başkanları ve teşkilat üyeleri Afyonkarahisar’ın dört bir yanında ev ve esnaf ziyareti yaptı. Vatandaşların evlerine de konuk olan teşkilat üyeleri yoğun bir teveccühle karşılandı. Yaşlı bir amca "Allah benim ömrümden alsın Tayyip Erdoğan’a versin. İnşallah yine kazanacak, emeği boşa gitmeyecek. Allah onun emeğini yağlı etsin" diyerek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a dua etti.

“Biz dinlenmeyi ahirete bırakmış bir liderin yol arkadaşlarıyız”

"Şehrimizdeki tüm kapıları, hiçbir ayrım yapmadan ziyaret ediyoruz” diyen AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay hane hane gezerek çalışmalara devam ettiklerini dile getirdi. Uluçay konuşmasında “Biz her seçimin ardından bir sonraki gün seçim varmışçasına çalışır asla rehavete kapılmayız. Bunca seçim zaferinin ardında bu azim ve kararlılık yatar. Yani hiçbir seçimi tesadüf eseri almadık. Hepsini de alnımızın teri ile gecemizi gündüzümüze katarak, çocuklarımızdan evimizden günlerce ayrı kalarak yaptığımız çalışmalar neticesinde aldık. Ben günlerdir ailemle bir saat baş başa kalmadım. Bizler inanıyor ve bu inançla çalışıyoruz. Bu yüzden biz hiçbir zaman sahadan çekilmedik. Hiçbir seçimi şansa bırakmadık, bırakmayız. Biz dinlenmeyi ahirete bırakmış, bu dünya da yorulmak nedir bilmeyen bir lider olan Recep Tayyip Erdoğan’ın dava arkadaşlarıyız. Biz emekliliği olmayan bir davanın mensubuyuz” ifadelerini kullandı.