Birliktir, “Esnaf olarak Yücel Genç, kardeşimizi destekliyoruz ve arkasındayız”

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar 2. Sıra Milletvekili Adayı Yücel Genç,  seçim çalışmaları çerçevesinde oda başkanlarını ziyaret etti. Ziyarette konuşan Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı Mahmut Emin Birliktir, “Esnaf olarak Yücel Genç, kardeşimizi destekliyoruz ve arkasındayız” dedi.

MHP Milletvekili Adayı Yücel Genç, adaylık açıklamasının ardından Afyonkarahisar merkezde sıkmadık el, çalmadık kapı ve girmedik gönül bırakmıyor. Kısa zamanda 7’den 77’ye her kesimin gönlüne giren Milletvekili Adayı Genç, seçim çalışmaları çerçevesinde oda başkanlarını da ziyaret etti. Genç, MHP Afyonkarahisar Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Osman Gürışık ile birlikte Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı Mahmut Emin Birliktir, Kasaplar Odası Başkanı İbrahim Yörük ve Giyimciler Odası Başkanı Hüseyin Karnıbüyük ile bir araya geldi.

BİRLİKTİR GENÇ’E BAŞARILAR DİLEDİ

14 Mayıs’ta yapılacak olan milletvekilliği seçimleri için Milletvekili Adayı Genç’e başarılar diyen Başkan Mahmut Emin Birliktir, “Yücel Genç kardeşimiz içimizden biri, genç ve başarılı bir işadamı milletvekilliği seçimlerde MHP’den milletvekili adayı oldu. Kendisine bu yolda başarılar dilerim. Esnaf olarak Yücel Genç, kardeşimizi destekliyoruz ve arkasındayız” dedi.

GENÇ, “ESNAFLARIMIZIN ANKARA’DAKİ SESİ OLACAĞIM”

Seçim çalışmaları hakkında oda başkanları ile istişare eden Milletvekili Adayı Genç, 14 Mayıs seçimlerinin öneminde bahsetti. Genç, “Bugün oda başkanlarımızı ziyaret ettik. Esnafımın istek ve taleplerini dinledik. Cumhur İttifakı ruhu içerisinde esnaflarımıza hep destek olduk. Bende bir esnaf çocuğuyum. İçinizden biriyim. Sıkıntılarınızı ve isteklerini biliyorum.  14 Mayıs’tan sonra Allah nasip ederse esnaflarımızın Ankara’daki sesi olacağım” dedi.