''BEN DEĞİL, BİZ DİYORUZ''

Milletvekili Adayı Fatih Aydın Ramazan Bayramı münasebetiyle Saadet Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığı’nda düzenlenen geleneksel bayramlaşma programına katıldı.

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı, CHP Afyonkarahisar ikinci sıra Milletvekili Adayı Fatih Aydın, teşkilatların bayramını kutladı. Aydın, “Bayramda yaşamış olduğumuz birliktelik, beraberlik, kardeşlik, uzlaşma duygularımızın, yılın bütün günlerini, ülkemizin bütün alanlarına yayılması için, gece gündüz bütün vazifelerimizi yerine getireceğiz. Ben değil, biz diyerek hareket edeceğiz. Gerçekten çok hassas dönemlerden geçiyoruz. İktidar partisinin siyasi rant uğruna camilerimizi, kitabımızı, seccademizi, bayrağımızı, vatanımızı, devletimizi kullanmaktan çekinmiyorlar. Bu değerlerimizi kullanarak milletimiz arasında nifak tohumları ekmekten çekinmiyorlar. Bizim inandığımız bir gerçek ülkemizin yeni bir sese, yeni bir nefese, yeni bir heyecana, yeni biriktirmeye, yeni bir iktidara ihtiyacı var.

“BİRLEŞEREK BİRLİKTE KAZANACAĞIZ”

Aydın; İnşallah bizler de Cumhuriyet Halk Partililer olarak, Saadet Partililer olarak, DEVA Partililer olarak Demokrat Partililer olarak, Gelecek Partililer olarak bu iktidarı mutlaka sağlayacağız. Birlikte kazanacağız, birleşe, birleşe kazanacağız. Ve inşallah bu tek adam rejiminin karşısında ortak halkların uzlaştığı, istişare ile birlikte yönetimle ülkemizin maddi ve manevi kalkınmasına hep birlikte hizmet edeceğiz diyorum.

Aydın son olarak; “Ülkemizde ve yeryüzü üzerinde hakkın ve adaletin hakim olması duası, huzur, barış, bereket ve esenlik dileklerimle; aziz milletimizin ve tüm İslam aleminin Ramazan Bayramını tebrik ediyorum.” diye konuştu.